Hennesschel Veiling Schiphol Luchthaven - Gevonden Voorwerpen | JouwVeilingen.nl
Deze veiling is afgelopen! Klik hier voor meer mooie aanbiedingen.

Schiphol Luchthaven Gevonden Voorwerpen Veiling

Zet in agenda

Veiling informatie

Aantal kavels: 29
Organisator: Hennesschel

Sluiting vanaf

19-05-2024 - 20:00 (en daarna)
Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Gen
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Genenratie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Sony WH 1000X M3 Headset Zwart
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Sony WH 1000X M3 Headset Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Bose QuietComfort 45 Koptelefoon Draadloos Zwart
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bose QuietComfort 45 Koptelefoon Draadloos Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
iFLYTEK Translator 4.0 Dual Screen Instant Smart
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze iFLYTEK Translator 4.0 Dual Screen Instant Smart Voice Language Translator, tweerichtingsvertaling van Engels 14 talen, Chinees 60 talen voor reizen, zaken en studie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Bose QuietComfort Earbuds In-ear Oordopjes
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bose QuietComfort Earbuds In-ear Oordopjes. Dankzij gepatenteerde innovaties voor actieve en passieve noise cancelling bieden Bose QuietComfort® Earbuds de noise cancelling-prestaties van de beste over-ear hoofdtelefoon in compact...
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Amazon Kindle wp63gw E-reader 4GB WIFI 7e G
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle wp63gw E-reader 4GB WIFI 7e Generatie​. Zit niets bij, ook geen oplaadkabel.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 3,95
Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwa
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Wit
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Wit. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75


A-Grade artikel Artikel is in nieuwstaat
B-Grade artikel Artikel is een tweedekans
C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd

Jij hebt momenteel het hoogste bod