Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

Digitale Microscoop USB 500x Zoom
Nieuw
Sluit vandaag om 20:15:30 Nog: 14 uur, 33 min en 16 sec
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Afkomstig uit faillissement veilen wij deze Digitale Microscoop USB 500x Zoom. Bekijk de beelden op uw laptop of PC in... Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Ultrafire CREE XM-L T6 2000lm LED Zaklamp
Nieuw
Sluit vandaag om 20:24:30 Nog: 14 uur, 42 min en 16 sec
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Afkomstig uit faillissement veilen wij deze Ultrafire CREE XM-L T6 2000lm LED Zaklamp. Met een levensduur van maximaal... Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
50 vel gekleurd hobbykarton
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:33:30 Nog: 14 uur, 51 min en 16 sec
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

50 vel A4 Gekleurd hobbykarton. 6 verschillende kleuren in 1 verpakking. Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 4,-
Biedingen
Doggynette Hondenpoep Opruimer twv.€29,95
Nieuw
Sluit vandaag om 20:43:00 Nog: 15 uur, 0 min en 46 sec
Openingsbod: € 6,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Een must voor elke hondenliefhebber! Geen vieze klusjes meer. Gewoon lekker wandelen met uw hond en de Doggynette doet... Lees meer

Openingsbod: € 6,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Bestek reisset van Redcliffs
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:45:30 Nog: 15 uur, 3 min en 16 sec
Openingsbod: € 3,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Mes, lepel en vork reisset van Redcliffs kan overal aan worden gehangen. Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,50
Biedingen