Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

Grip tennis/badminton racket
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:05:30 Nog: 7 uur, 41 min en 10 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Zwarte grip voor tennis of badmintonracket. Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 2,-
Biedingen
Zakmes Etui Riemtasje echt Leren hoesje
Nieuw
Sluit vandaag om 20:14:30 Nog: 7 uur, 50 min en 10 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Bruin leren hoesje met vlechtwerk motief Totale lengte : 15cm Maat Binnenkant/mes : Diep 130mm/ breed 34mm/ dikte 14mm... Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 4,25
Biedingen
 Professionele Schilders pallet en 3 art kwasten
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:37:30 Nog: 8 uur, 13 min en 10 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Uren lang schilder plezier met deze mooie en professionele schilders pallet incl 3 ArtCompany schilderskwasten maat 0,... Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 3,50
Biedingen
Casio SL-300NC-RD Rood Rekenmachine
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:41:30 Nog: 8 uur, 17 min en 10 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Casio SL-300NC-RD Rood Rekenmachine. Percentage, tekenwijziging, backstage, tijdberekening, optellen, aftrekken, vermen... Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 2,75
Biedingen
Zakmessen (2 stuks)
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:43:00 Nog: 8 uur, 18 min en 40 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

2 Zakmessen van zeer goede kwaliteit te gebruiken voor verschillende doeleinden. Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 3,50
Biedingen