Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

Schitterende inline skates van Bauer | Maat 11
B-GRADE
Sluit vandaag om 20:02:00 Nog: 7 uur, 55 min en 4 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 10,-
B-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Schitterende inline skates van het kwaliteitsmerk Bauer. Geheel compleet. Maat 11 (EUR 45) Lees meer

Openingsbod: € 10,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
5 pakjes met 4 Timmermanspotloden
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:03:00 Nog: 7 uur, 56 min en 4 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

5 Pakjes met elk 4 timmermans potloden ( 17,5cm ) Totaal dus 20 timmermans potloden. Altijd handig voor timmerman of ho... Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Thigh Master Gym Muscle Trainer
Nieuw
Sluit vandaag om 20:06:30 Nog: 7 uur, 59 min en 34 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

​Wilt u graag thuis trainen in plaats van op de sportschool? Of wilt u thuis extra trainen om uw spieren extra te train... Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
HAIPAI Zwembril Anti-condens UV-bescherming
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:30:00 Nog: 8 uur, 23 min en 4 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

HAIPAI Zwembril Anti-condens UV-bescherming. Voor zowel mannen als vrouwen. Lees meer

Huidig bod: € 2,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 3,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
11:18 M. Kranendon... € 2,-
2:01 B. Abels € 1,-
Nieuw
Sluit vandaag om 20:30:30 Nog: 8 uur, 23 min en 34 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen