Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

Mooi reiskoffer/trolly | middenmaat |
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:15:00 Nog: 11 uur, 38 min en 17 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 35,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Deze versie is gemaakt van het ultra licht en super sterk materiaal. Hierdoor wordt deze koffer/trolly de ideale reisge... Lees meer

Openingsbod: € 35,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Leontien Yogablokken
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:24:00 Nog: 11 uur, 47 min en 17 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Yogablokken van Leontien (van Moorsel), 2 stuks, afmetingen 22x15x7,5 cm. De lichtgewicht yogablokken zijn geschikt voo... Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Canon PP-201 photo paper plus glossy II.
Nieuw
Sluit vandaag om 20:28:00 Nog: 11 uur, 51 min en 17 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 5,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Twee pakjes Canon PP-201 photo paper plus glossy II 265 grams 10 x 15 cm (50 vel). Ter waarde van € 24.98. Lees meer

Openingsbod: € 5,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,95
Biedingen
Fotopro X2 Aluminum Standard Tripod
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:42:30 Nog: 12 uur, 5 min en 47 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

De Fotopro X2 Lichtgewicht Camerastatief is de perfect statief voor op reis of als u zich snel wilt verplaatsen. De sta... Lees meer

Huidig bod: € 2,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 3,-
Verzendkosten: NL € 6,50
Biedingen
3:47 R. Van Ypere... € 2,-
0:19 E. Pietersen € 1,-
Officiersmes (Mes-104)
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:55:00 Nog: 12 uur, 18 min en 17 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 4,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Officiersmes van zeer goede kwaliteit te gebruiken voor verschillende doeleinden, met kurkentrekker, flessenopener en z... Lees meer

Openingsbod: € 4,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 4,25
Biedingen