Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

Nijdam Pro Line IJshockeyschaats Maat 39
Nieuw
Sluit vandaag om 21:48:00 Nog: 3 uur, 14 min en 4 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Het word schaatsweer!! Nijdam Pro Line IJshockeyschaats Maat 39. Hoogwaardige polyester mesh/PU nubuck semi-softboot me... Lees meer

Huidig bod: € 12,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 13,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
17:49 T. Aalhorst € 12,-
17:49 M. Vd Pijl € 11,-
17:49 T. Aalhorst € 10,-
17:40 M. Vd Pijl € 9,-
17:24 T. Aalhorst € 8,-
erotische verrassings doos*
Nieuw
Sluit vandaag om 22:22:30 Nog: 3 uur, 48 min en 34 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 9,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Voor veel pret in de slaapkamer Lees meer

Huidig bod: € 11,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 12,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
17:45 R. Grooth € 11,-
1:14 E. Ten Kate € 10,-
0:43 R. Grooth € 9,-
Sony MDR-AS700BT - Draadloze on-ear koptelefoon
EX-DEMO
Sluit vandaag om 23:01:30 Nog: 4 uur, 27 min en 34 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
EX-DEMO
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Active Sports koptelefoon, spatbestendig, blijven goed zitten, ideaal voor tijdens een work-out. Lees meer

Huidig bod: € 1,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 2,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
16:33 A. Hulst € 1,-
Samsung Galaxy Gear Fit activity tracker - Zwart
EX-DEMO
Sluit vandaag om 23:08:00 Nog: 4 uur, 34 min en 4 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
EX-DEMO
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Deze kavel omvat een Samsung Gear Fit - Activity Tracker, kleur zwart. Het betreft hier een vitrine model, doos is open... Lees meer

Huidig bod: € 10,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 11,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
18:26 F. Verhelst € 10,-
18:12 M. Kooiker € 9,-
17:33 E. Velthuijz... € 8,-
16:52 N. Lbaz € 7,-
14:20 A. Storms € 6,-