Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

Makkelijker kan het niet Weerstation met Paraplu
B-GRADE
Sluit vandaag om 20:58:30 Nog: 6 uur, 12 min en 21 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
B-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Afkomstig uit faillissement veilen wij deze Echt waar!! Makkelijker kunnen we het niet maken een Weerstation met Parap... Lees meer

Huidig bod: € 3,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 4,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
13:45 T. Moerman € 3,-
12:14 J. Speets € 2,-
12:09 I. Corneliss... € 1,-