Sport & Hobby

Sport & Hobby

Een sport beoefenen is een dure hobby! Daarom is het des te meer aan te raden om in de rubriek Sport en Vrije Tijd eens een kijkje te nemen tijdens de dagelijkse veilingen. Wij veilen prachtige items en voor iedere sport zit er wel iets bij. Volg deze rubriek dagelijks om niets te missen.

Smartwatch - Sporthorloge (Oranje)
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:03:30 Nog: 13 uur, 33 min en 21 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 30,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Deze stoere smartwatch is je beste vriend tijdens outdoor activiteiten en sport, maar weet je ook genoeg te vertellen o... Lees meer

Openingsbod: € 30,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 5,95
Biedingen
Duikbril met UV-filter (blauw)
Nieuw
Sluit vandaag om 20:23:00 Nog: 13 uur, 52 min en 51 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Deze bril is onmisbaar bij het zwemmen in water wat chloor of zout bevat. Ook in ander oppervlaktewater kunnen bepaalde... Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 5,95
Biedingen
Duikbril met UV-filter (grijs)
Nieuw
Sluit vandaag om 20:34:30 Nog: 14 uur, 4 min en 21 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 5,95
Biedingen
Zakmessen (2 stuks)
A-GRADE
Sluit vandaag om 21:04:30 Nog: 14 uur, 34 min en 21 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
A-GRADE
Categorie: Sport & Hobby
Deel: Favoriet:

2 Zakmessen van zeer goede kwaliteit te gebruiken voor verschillende doeleinden. Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 4,25
Biedingen