Tuin & Balkon

Tuin & Balkon

Wij veilen in deze rubriek een groot assortiment artikelen voor het luxe buitenleven. Van tuinsets tot hangmatten en veel meer moois om uw tuin of balkon tot een paradijs te maken.

Pocket Chair 110kg (** Bekend van Camping Life **)
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:50:00 Nog: 0 uur, 4 min en 10 sec
Openingsbod: € 5,-
A-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Nooit meer hangen of op de grond zitten, met dit superhandig opvouwbaar krukje. Opvouwbaar tot slechts 24 x 16 x 2cm en... Lees meer

Huidig bod: € 5,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 6,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
16:02 C. Offermans € 5,-
Smartwares RX1010-110 Tuinpaal - buiten - rvs - 11
B-GRADE
Sluit vandaag om 20:51:00 Nog: 0 uur, 5 min en 10 sec
Openingsbod: € 1,-
B-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Creëer sfeer in de tuin met deze stijlvolle tuinpaal van Ranex Lees meer

Huidig bod: € 2,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 3,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
20:17 B. Wee € 2,-
14:37 C. Van Leeuw... € 1,-
Classic Barbecue Grill
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:52:30 Nog: 0 uur, 6 min en 40 sec
Openingsbod: € 10,-
A-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Traditionele BBQ Makkelijk te verplaatsen Zeer eenvoudig te bedienen Hoge stabiliteit Verstelbaar ventilatierooster Lees meer

Huidig bod: € 14,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 15,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
19:54 L. Vdw-Verve... € 14,-
16:44 P. Laue € 13,-
15:46 R. Tjoen € 12,-
10:16 P. Laue € 11,-
1:07 R. De Vries € 10,-
Kinzo onkruidbrander
A-GRADE
Sluit vandaag om 21:12:30 Nog: 0 uur, 26 min en 40 sec
Openingsbod: € 8,-
A-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Productbeschrijving Eigenschappen Merk: Kinzo Type: Onkruidverbrander Met automatische ontsteker Snoerloos Lichtgewicht... Lees meer

Huidig bod: € 9,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 10,-
Verzendkosten: NL € 6,50
Biedingen
8:56 A. Beckers € 9,-
8:41 N. Gordijn € 8,-
6 rollen a 30 mtr tuin binddraad
A-GRADE
Sluit vandaag om 21:16:00 Nog: 0 uur, 30 min en 10 sec
Openingsbod: € 5,-
A-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Uit het faillissement van een tuincentrum veilen wij deze 6 rollen met elk 30 meter tuin-binddraad. Elke rol voorzien v... Lees meer

Huidig bod: € 5,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 6,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
20:17 Z. Iveljic € 5,-