Tuin & Balkon

Tuin & Balkon

Wij veilen in deze rubriek een groot assortiment artikelen voor het luxe buitenleven. Van tuinsets tot hangmatten en veel meer moois om uw tuin of balkon tot een paradijs te maken.

Vintage Jacht  zakmes met 007 Hout ingelegd (3)
Nieuw
Sluit vandaag om 20:00:30 Nog: 7 uur, 38 min en 39 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 6,-
Nieuw
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Vintage Jacht zakmes met 007 Hout ingelegd (3). Altijd handig voor onder weg of in de auto zoals op de foto's. Totale l... Lees meer

Openingsbod: € 6,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 4,25
Biedingen
Snoeischaar met hout voor takken en struiken (8)
Nieuw
Sluit vandaag om 20:18:00 Nog: 7 uur, 56 min en 9 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
Nieuw
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Snoeischaar met houten handvat voor takken en struiken . Het seizoen komt er weer aan wees goed voorbereid :) Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,95
Biedingen
Enders Cartridge Holder
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:59:30 Nog: 8 uur, 37 min en 39 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Enders Cartridge Holder. Deze Enders Cartridge Holder Set is speciaal geschikt voor de Enders Urban Mobiele Grill. De s... Lees meer

Huidig bod: € 3,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 4,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
11:08 L. Overbeek € 3,-
7:14 R. De Lange € 2,-
2:00 R. Radstake € 1,-
LED Party Verlichting Kleurrijke  Balornamenten
A-GRADE
Sluit vandaag om 21:13:30 Nog: 8 uur, 51 min en 39 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

LED Party verlichting keten kleurrijke balornamenten. Geschikt voor gebruik buitenshuis​. Lees meer

Huidig bod: € 7,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 8,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
11:43 F. Van Der H... € 7,-
11:08 A. Schouten € 6,-
11:08 L. Overbeek € 5,-
10:56 A. Schouten € 4,-
7:14 R. De Lange € 3,-