Tuin & Balkon

Tuin & Balkon

Wij veilen in deze rubriek een groot assortiment artikelen voor het luxe buitenleven. Van tuinsets tot hangmatten en veel meer moois om uw tuin of balkon tot een paradijs te maken.

3 Stuks LED Wit Warm Geel Zonne-energie Lamp
Nieuw
Sluit vandaag om 20:42:30 Nog: 18 uur, 9 min en 26 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

3 Stuks LED Wit Warm Geel Zonne-energie Ground Light Outdoor Patio Gazon Waterproof Lamp. Zonnepaneel absorbeert zonlic... Lees meer

Huidig bod: € 1,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 2,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
0:21 J. Speets € 1,-
Multi-tuinmes
Nieuw
Sluit vandaag om 21:17:30 Nog: 18 uur, 44 min en 26 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Een handige Multi tuinmes. Zo heb je altijd een snoeischaar bij je en een mes. Wordt gelevert met een opberghoes om aan... Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Compacte sneeuwschuif / schep
Nieuw
Sluit vandaag om 21:22:00 Nog: 18 uur, 48 min en 56 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
Nieuw
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Uit het faillissement van Hallfords veilen wij deze praktische, compacte sneeuwschuif. Ideaal voor in de auto, caravan... Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Windgong Donkerbruin Bamboe 95 cm 39,95
A-GRADE
Sluit vandaag om 21:54:00 Nog: 19 uur, 20 min en 56 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
A-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Windgong Donkerbruin Bamboe 95 cm 39,95 Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Pocket Chair 110kg (** Bekend van Camping Life **)
A-GRADE
Sluit vandaag om 22:25:00 Nog: 19 uur, 51 min en 56 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 5,-
A-GRADE
Categorie: Tuin & Balkon
Deel: Favoriet:

Nooit meer hangen of op de grond zitten, met dit superhandig opvouwbaar krukje. Opvouwbaar tot slechts 24 x 16 x 2cm en... Lees meer

Openingsbod: € 5,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen