Deze wimperlifting set zorgt voor prachtige wimpers. In plaats van een dure afspraak bij een salon kun je het nu gewoon helemaal zelf! Het kost niet veel moeite om verbluffende en blijvende wimperkrullen te krijgen met onze eenvoudig te gebruiken permanente kit.
Geschikt voor telefoon afmeting maximaal 15,2 x 7,6 cm. IP67 Waterdichte hoes: met IP67 waterdicht en stofdicht ontwerp op touchscreen en oplaadaansluiting, deze iMESTOU fietstelefoonhouder stelt mensen in staat om gesprekken aan te nemen/muziek te luisteren/mobiele telefoons op te laden, zelfs in r...
【 4 MODI】Dit gebruiksvriendelijke achterfietslicht heeft vier modi (flitsen, pulseren, altijd aan, rem) om de veiligheid van het rijden te verbeteren. 【 EENVOUDIG TE INSTALLEREN】op zadel- of zadelrail, met twee verschillende beugels om bijna op elke fiets te passen. Geen gereedschap nodig. 【 SM...