Veiling Zondag 18 Augustus | JouwVeilingen.nl

Veiling Zondag 18 Augustus

Aantal kavels: 37
Organisator: JouwVeilingen B.V.

18-08-2024 - 20:00 (en daarna)
BKL1556 Luxe Staande Vloerlamp Zwart
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: Mayooos | EAN code:
BKL1556 Luxe Staande Vloerlamp Zwart.
Nieuw
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Digitaal Kinder Sport Horloge - Kids Watch - Blauw
Openingsbod: € 3,- | Aangeboden door: Mayooos | EAN code:
Nieuw
Iconsign® Professionele Wimperlifting Set
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: PrijsFixer | EAN code:
Deze wimperlifting set zorgt voor prachtige wimpers. In plaats van een dure afspraak bij een salon kun je het nu gewoon helemaal zelf! Het kost niet veel moeite om verbluffende en blijvende wimperkrullen te krijgen met onze eenvoudig te gebruiken permanente kit.
Nieuw
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,95
iMestou Waterdichte Telefoonhouder 15,2 x 7,6 cm
Geschikt voor telefoon afmeting maximaal 15,2 x 7,6 cm. IP67 Waterdichte hoes: met IP67 waterdicht en stofdicht ontwerp op touchscreen en oplaadaansluiting, deze iMESTOU fietstelefoonhouder stelt mensen in staat om gesprekken aan te nemen/muziek te luisteren/mobiele telefoons op te laden, zelfs in r...
Nieuw
Smart Bike Tail Light Q3
【 4 MODI】Dit gebruiksvriendelijke achterfietslicht heeft vier modi (flitsen, pulseren, altijd aan, rem) om de veiligheid van het rijden te verbeteren. 【 EENVOUDIG TE INSTALLEREN】op zadel- of zadelrail, met twee verschillende beugels om bijna op elke fiets te passen. Geen gereedschap nodig. 【 SM...
Nieuw
Nieuw
​​Coolinato 4-delige Siliconen Dessertvorm Grijs
​​Coolinato 4-delige Siliconen Dessertvorm Grijs.
Nieuw

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd