2 Ontbijtsets uit de Bastion Collection (2343)

Categorie: Woon & Interieur

uit het faillissement van een interieurzaak veilen wij deze 2 prachtige, handbeschilderde ontbijtsets "Little Bird"; uit de Bastion Collection. Bijzonder decoratief! Wordt geleverd in een mooie cadeauverpakking. Retail €49,90 (€24,95 per stuk)

F&S Trading
Cijfer: 9 (1045 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 03-07-2016

Productinformatie 2 Ontbijtsets uit de Bastion Collection (2343)

diameter bord: 19 cm

hoogte mok: 7,5 cm (past onder senseo)