GTS eCruiser Electrische Scooter - Met Kenteken - € 29,- | JouwVeilingen.nl
  • GTS eCruiser Electrische Scooter - Met Kenteken
€ 29,-
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Alleen afhalen in: Alphen aan den Rijn
C-Grade
15 biedingen - 1x bekeken

  • Betreft een licht gebruikt exemplaar!
  • Wordt geleverd met kenteken.
  • Bekijk de fotos voor de km stand en meer info.
  • Kan ALLEEN afgehaald worden in Alphen aan den Rijn

Met de GTS HL 3.0 kun je geruisloos door de straten cruisen! Het is een echt FUN scooter, voor jong en oud. Enerzijds voor de hippe, stoere scholier die zich wil onderscheiden van de rest. Anderzijds voor de snelle ondernemer die vanuit de binnenstad snel op kantoor wil zijn. De GTS HL 3.0 geeft je veel bekijks! De scooter valt erg op door zijn relaxte en stoere design. Hij is ook het ideale vervoermiddel voor de senioren: door de lage instap is de scooter makkelijk toegankelijk en de brede banden zorgen voor veel stabiliteit. Verder heeft de scooter de nodige opties, zoals LED verlichting, een USB-poort en meer

MET KENTEKEN!