Hennesschel Veilingen Amazon High Value Electronica Veiling 2 | JouwVeilingen.nl

Amazon High Value Electronica Veiling 2 ( ** AANRADER **)

Aantal kavels: 32

11-11-2024 - 20:00 (en daarna)
Yoton Y3 Mini Beamer 7500 Lumen 20000+ Uur
Yoton Y3 Mini Beamer 7500 Lumen 20000+ Uur Compatibel met HDMI, USB, AV, Laptop, Smartphone Kleur Wit en Geel. Het ingenieuze ontwerp van de Y3 maakt de behuizing zeer compact. Zijn gewicht en grootte (0.42kg/13.6*11.0*5.8cm) zijn gemakkelijk voor u om rond te dragen. Y3 mini projector keurt de nieu...
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
DAB+ Radio met Li-ion Batterij - Black Series
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 6564534534345
DAB+ Radio met Li-ion Batterij - Black Series / Zendergeheugenlocaties: 60 / Speeltijd: tot 10 uur / Aansluitingen: USB-C, hoofdtelefoon
Nokia Streaming Box 8000 4K Ultra HD Android TV Bo
Nokia Streaming Box 8000 4K Ultra HD Android TV Box. Er is niets op de TV’ behoort tot het verleden. Met de Nokia Streaming Box 8000 is er altijd iets op TV! Je maakt van elke TV on een handomdraai een Smart TV met Android. Dat maakt de Streaming Box ook ideaal voor gebruik op een oudere 2e TV op bi...
Retour
ICARMAINT Elektrische luchtpomp 3000 mAh 120 psi
ICARMAINT Elektrische luchtpomp, fietspomp, accucompressor, 3000 mAh, 120 psi, draagbare autoluchtcompressor, 12 V, digitale bandenpomp voor fiets, motorfiets, ballen, met lcd- en led. Elektrische digitale bandenpomp van aluminiumlegering en ingebouwde lithiumbatterij, mini-behuizing, grote capacite...
PARKSIDE® Accu-handcirkelzaag 12V (zonder accu)
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 65635544534535
De machine is exclusief Parkside 12V accu en snellader. Deze zijn apart verkrijgbaar en werken met alle apparaten uit de 'Parkside 12V familie'
Redragon Zeus H510 Gaming Koptelefoon
Redragon Zeus Zwart / black H510 Gaming Koptelefoon met noise cancelling microfoon en volume controller 7.1 Surround-sound. Redragon Zeus White - H510 - Wit-Rose Gaming Koptelefoon met noise cancelling microfoon en volume controller
Karaoke Systeem met 2 Microfoons 20W Bluetooth
Karaoke Systeem met 2 Microfoons 20W Bluetooth Speaker BT / USB / AUX / FM. Deze karaoke-machine heeft een eliminatie van het originele geluid met één klik, een dubbelklik-microfoonsymbool waarmee de stem van de zanger gemakkelijk kan worden verwijderd, terwijl de hoge begeleidingskwaliteit behouden...
DDR3 Desktop Memory RAM 32GB Kit (4x8GB)
DDR3 Desktop Memory RAM 32GB Kit (4x8GB) 1600MHz CL11 U-DIMM Wlizedle PC Computer Geheugenmodule PC3-12800 240-Pin 1,5V Non-ECC Unbuffered 2Rx8 Upgrade voor Desktopcomputer, Zwart.
H96Max V11 Android 11.0 TV-box 2 GB RAM 16 GB ROM
H96Max V11 Android 11.0 TV-box 2 GB RAM 16 GB ROM Penta-Core Mali-450 GPU RK3318 Quad-Core 64bit CPU H.265 4K VP9 decoder 2.4G/5G WiFi BT4.0 Smart TV Box.
Retour
Perslucht Slanghaspel 20m
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 54656564455
Perslucht Slanghaspel 20m

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd