MoopGou Dry Bag Waterdichte Rugzak, 35 l/55 L - € 2,- | JouwVeilingen.nl
  • MoopGou Dry Bag Waterdichte Rugzak, 35 l/55 L
€ 2,-
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
2 biedingen - 3x bekeken

MoopGou Dry Bag Waterdichte Rugzak, 35 l/55 l, roll-top, waterdichte tas met verstelbare gevoerde schouderriem, waterdichte tas voor kajakken en camping, oranje-1, 55 liter.

  • 100% waterdicht: de MoopGou Dry Bag is gemaakt van duurzaam en gemakkelijk te reinigen 500D pvc sandwich-mesh en speciale naadloze waterdichte technologie met IPX6-afdichting gemaakt. De waterdichte tas is zeer sterk en waterdicht en houdt je rugzakinhoud droog in natte omgevingen, terwijl hij je spullen beschermt tegen regen, sneeuw, zand en stof. Een betrouwbare, echt waterdichte rugzak is een onmisbare metgezel bij outdoor-activiteiten
  • Meerdere maten en hoge capaciteit: de rugzak type Dry Bag biedt 2 maten capaciteit - 35L / 55L. Als je veel reisuitrusting moet opbergen en vervoeren, zal de waterdichte droogtas zeker het werk doen. (Tip: uit de buurt van scherpe voorwerpen houden). De waterdichte rugzak wordt geleverd met een telefoonhoesje, zodat je mobiele telefoon ook in vochtige omgevingen droog blijft en niet door water wordt beschadigd
  • Eenvoudig te gebruiken en draagbaar: de waterdichte rugzak heeft een rolsluiting. Leg gewoon je uitrusting in de droogzak, pak de bovenste sluitriem en rol hem 3-4 keer stevig op en sluit de torengesp om de sluiting compleet te maken. Als je hem niet gebruikt, kun je de waterdichte tas met de draagriem eenvoudig opvouwen, zodat hij weinig ruimte inneemt en gemakkelijk mee te nemen is
  • Comfortabel en aanpasbaar: MoopGou waterdichte tas maakt gebruik van een ergonomische gewatteerde rugplaat en riemen hebben ademende mesh en hideaway spons gevoerde schouders die uitstekende ondersteuning en ventilatie bieden en ook druk op de rug en schouders. Alle riemen en torengespen zijn verstelbaar, zodat ze zich precies aan je lichaam aanpassen en aan de verschillende eisen voor de lichaamsvorm voldoen
  • Veelzijdig inzetbaar: waterdichte rugzak voor kajak, kano, SUP, snorkelen, zeilen, boarden, klimmen, etc. buitenactiviteiten (maar niet onderwatersporten). Als je een beetje lucht in je tas laat zitten, kun je hem als zwemhulp gebruiken om in het water te zwemmen. Kan ook als ingecheckte tas worden gebruikt om grote hoeveelheden uitrusting te vervoeren