Bol.com Retouren en Overstock Veiling | JouwVeilingen.nl

Bol.com Retouren en Overstock Veiling

Aantal kavels: 38
Organisator: VJ Trading

13-04-2024 - 20:00 (en daarna)
Marshall Stanmore 2 Active Demonstration Speaker
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Demonstration speaker wil zeggen dat er bepaalde functies niet werken zoals, bluetooth, rca en power off. Ernaast werken de 2 tulp aansluitingen en aux poort wel gewoon. Er kan dus flink geknald worden met deze geweldige speaker.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Hometrainer - Indoorfiets Pro - Verstelbaar -Zwart
Ben je op zoek naar een verstelbare hometrainer? Dan is deze spinningfiets de perfecte keuze voor jou! Deze verstelbare spinningfiets is ideaal voor een cardio training en kan zowel binnen als buiten gebruikt worden. De hometrainer is afstelbaar waardoor je zelf kunt bepalen welke stand je het fijns...
Retour
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 13,90
ANDROID 11 Tablet 10.1 Inch A6 ** Twv. €129,95 **
Openingsbod: € 6,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Opvouwbare FPV-drone met 1080P WiFi-camera
Tablet 8 inch Android 10 - WiFi, Bluetooth - Zwart
Op zoek naar een handige en krachtige tablet die jouw digitale ervaring naar een hoger niveau tilt? Ontmoet deze 8 inch Tablet met Android 10, ontworpen om aan al je behoeften te voldoen en je te voorzien van grenzeloze mogelijkheden.
5Bay M.2 SATA SSD naar USB3.0 Adapter Cloner
Openingsbod: € 5,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code: 6094041145138
5Bay M.2 SATA SSD naar USB3.0 Adapter Clone Docking Station - externe harde schijfbehuizing voor M&B Key NGFF SSD - ondersteuning voor offline kloongegevensback-up-AJM2SC5L
Mooie Elektrische Babywieg - Blauw
Introduceer je kleintje in de wereld van rustgevende en veilige slaap met onze prachtige elektrische babywieg in een elegante afwerking. Ontworpen met de meest veeleisende ouders in gedachten, combineert deze wieg functionaliteit met verfijnde esthetiek, waardoor het de perfecte toevoeging is aan el...
Retour
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Partijtje ongecontroleerde Bol.com retouren #106
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Zie de foto voor alles wat erbij zit en baseer daar je bod op.
Retour
10x Codage Paris - Eau De Soin - 15ml
​THE MOISTURIZING & ENERGIZING SKIN CARE WATER is a solution with an especially high concentration of active ingredients that is sprayed on the entire face. Specially formulated to detoxify and boost skin vitality, it filters out urban pollution, revealing the skin’s radiance with a single gesture....

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd