Melitta Solo Pure Volautomatisch Silver - € 37,- | JouwVeilingen.nl
  • Melitta Solo Pure Volautomatisch Silver
€ 37,-
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
34 biedingen - 1x bekeken

Mist er iets in je leven? Het is geen snelle auto of veel jongere vriend(in) waar je naar op zoek bent. Het is veel lekkerder, warmer en sneller klaar. Het is, elke ochtend, middag, avond en als je wil zelfs elke nacht, een warm bakkie uit deze volautomatische espressomachine dat je mist.

Dagelijks een heerlijke koffiespecialiteit uit deze beauty trekt je even weg uit de sleur en geeft je warmte, genot en energie. Zo voelt het om gewaardeerd te worden!

Aromatische koffie, precies zoals jij hem wil

De koffiebonen worden gemalen door een conische, stalen molen met drie instellingen. Zo maal je de bonen zeer fijn of wat minder fijn, precies zoals jij dat wenst. De conische molen zorgt er niet alleen voor dat de koffie zeer fijn gemalen kan worden, maar ook dat de koffie niet te heet wordt tijdens het malen. Uit jouw nieuwe koffieapparaat zal je dus nooit koffie met een bittere en iets wat verbrande smaak krijgen.

Aroma-extractiesysteem voor een ultiem aroma

De gemalen koffie wordt vervolgens bevochtigd voordat de koffiespcialiteit bereid wordt. Zo ontplooien de aroma's zich maximaal. De gewenste sterkte van de koffie is aan de voorkant van het apparaat te kiezen.

One-touch-functie voor een vluggertje tussendoor

De one-touch-functie maakt een snelle en heerlijk kop koffie tussendoor mogelijk. Het genot van die warme drank is slechts een druk op de knop verwijderd.

Twee tegelijk, want samen genieten is beter

Met de Double Cup Mode bereid je twee warme dranken tegelijk. De uitloop kan tot 135 mm in hoogte versteld worden, zodat ook hogere glazen gevuld kunnen worden. En kleine kopjes worden tevens zonder spetteren gevuld.

Jij bepaalt hoelang je ervan geniet

Even gauw een kleine kop koffie tussendoor of superlang genieten van een groot glas dampende koffie. Jij bepaalt! De hoeveelheid koffie (30 - 220 ml) pas je namelijk eenvoudig aan middels de draaiknop aan de voorkant.

Geen gebruiksaanwijzing nodig

Jouw nieuwe aanwinst is zeer gemakkelijk te gebruiken. Het led-symbooldisplay spreekt voor zich. Zo ondersteunt het bijvoorbeeld het instellen van de koffiesterkte met rode symbolen. Wil je toch liever het naadje van de kous weten? In de gratis Melitta Companion App vind je de handleiding, tutorals en veel informatie over het apparaat.

Klein in omvang, groots in design

Bij het design van deze espressomachine is niet alleen aan de looks gedacht, maar ook zeker aan de praktische kenmerken. Met zijn compacte afmetingen (breedte van slechts 20 cm) is er altijd wel een mooie plek voor deze prachtige volautomaat te vinden. Dankzij de 0W-schakelaar is het apparaat ook echt helemaal uit te zetten. Dat bespaart al snel de nodige energiekosten.

Maak een einde aan je (mid)life crisis met dit geweldige koffieapparaat. En begin met genieten zonder schuldgevoel.

Kenmerken

  • Voor espresso en café crème lovers
  • Compact: Slechts 20 cm breed
  • Double Cup-modus
  • Gratis Melitta Companion-app
  • In hoogte verstelbare koffie-uitloop tot 135 mm
  • Aroma-Extraction-System (A.E.S.) - voorbesprenkelingsfunctie
  • Eenvoudig te gebruiken LCD-scherm met ledampjes
  • One Touch-functie: Espresso en café crème met één druk op de knop
  • Warmhoudplaatje (passief)

Instellingen

  • Instelbare waterhoeveelheid: 30-220 ml
  • 3 instellingen voor de koffiesterkte
  • 3 instellingen voor de zettemperatuur: 87 °C / 90 °C / 93 °C
  • Conische, stalen molen met 3 maalinstellingen

Energie

  • Energiebespaarfunctie
  • Standby-modus met 0 watt energie
  • Automatische uitschakeling

Onderhoud

  • Automatisch reinigings- en ontkalkingsprogramma
  • Uitneembaar waterreservoir van 1,2 liter met sensor
  • Uitneembare zetgroep

Afmetingen

  • Breedte : 200 mm
  • Hoogte : 325 mm
  • Diepte : 455 mm