Elektronica en Meer Veiling | JouwVeilingen.nl

Elektronica en Meer Veiling

Aantal kavels: 45
Organisator: VJ Trading

19-05-2024 - 20:00 (en daarna)
Rowenta Explorer 95 X-plorer Serie RR7975 twv €788
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 3221616001213
​Dit retour product is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Product is compleet, maar komt niet in originele doos. Let op: bevat gebruikssporen!
Retour
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
BISSELL CrossWave® X7 Plus Pet Pro twv €440/€560
Openingsbod: € 80,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 0011120268546
Dit retour product is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Product is compleet, maar komt niet in originele doos. Let op: bevat gebruikssporen!
Retour
Grote Doos Vol met Overstock uit Magazijn - 11,2kg
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
In deze doos zitten leuke producten voor o.a. uzelf, een ander of om door te verkopen! De doos heeft een gewicht van circa 11,2kg.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 9,95
UPS Batterij Backup - Noodstroomvoorziening
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Ervaar ononderbroken connectiviteit en gemoedsrust met onze Mini UPS Batterij Backup Noodstroomvoorziening! Met dit innovatieve apparaat kunt u uw router, modem, beveiligingscamera, smartphone en meer blijven gebruiken, zelfs bij stroomuitval.
Opvouwbare FPV-drone met 1080P WiFi-camera
Openingsbod: € 6,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Grote Doos met Overstock Oude Lampen - 17,3kg
In deze doos zitten leuke producten voor o.a. uzelf, een ander of om door te verkopen! De doos heeft een gewicht van circa 17,3kg.
Tablet 8 inch Android 10 - WiFi, Bluetooth - Zwart
Op zoek naar een handige en krachtige tablet die jouw digitale ervaring naar een hoger niveau tilt? Ontmoet deze 8 inch Tablet met Android 10, ontworpen om aan al je behoeften te voldoen en je te voorzien van grenzeloze mogelijkheden.
Philips DS7700 Fidelio - Docking speaker twv €199
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 8712581579999
Ondanks het compacte en draagbare formaat is deze DS7700 Fidelio docking speaker geen kleine jongen wanneer het om prestaties gaat. Dit reisgrage apparaat speelt de muziek op je iPod, iPhone of iPad verrassend krachtig af, waar je ook gaat of staat. Ben je bezeten van muziek? Deze Philips Fidelio do...
Philips AS851 - Docking station Android twv €190,-
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 3610170529453
Met het Philips AS851 docking station voor Android telefoons haal je geweldig geluid in huis. Dock je Android toestel om tegelijkertijd op te laden als muziek af te spelen. Daarnaast kun je ook een tweede toestel via usb verbinden om op te laden. Het prachtige Songbird softwarepakket van Philips wor...
10 Stuks USB-C FAST Chargers
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Bekijk ALLE foto's! Deze partij bestaat uit 10 FAST chargers / Snel laders. 5 x USB-C en 5x USB-C To Lightning / iPhone

Veiling agenda

Maandag om 20:00 - Veiling Magazijn Opruiming
Woensdag om 20:00 - Veiling Diversen Partijen

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd