Hennesschel Veiling Schiphol Luchthaven - Gevonden Voorwerpen | JouwVeilingen.nl
Deze veiling is afgelopen! Klik hier voor meer mooie aanbiedingen.

Schiphol Luchthaven Gevonden Voorwerpen

Zet in agenda

Veiling informatie

Aantal kavels: 29
Organisator: Hennesschel

Sluiting vanaf

18-04-2024 - 20:00 (en daarna)
Amazon Kindle Fire HD 3e Generatie Tablet
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Fire HD 3e Generatie Tablet. Zit geen oplaad kabel bij. Word geleverd zoals op de foto`s.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Collectable > Buitenlands Geld (310 Biljetten)
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: PrijsFixer | EAN code:
Op Schiphol gevonden geld waaronder 3 bundels van ieder 100 biljetten.
B-Grade
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,95
Bose Quietcomfort 15 - QC15
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: PrijsFixer | EAN code:
Bose Quietcomfort 15 - QC15
C-Grade
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Gen
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Genenratie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon Fire HD 10 tablet, 10.1" 9th Generatie
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 10 tablet, 10.1" 9th Generatie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon​ E-reader Kindle Voyage Wifi NM460GZ
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon​ E-reader Kindle Voyage Wifi NM460GZ. Met de Kindle Voyage lijkt het net alsof u van echt papier leest dankzij het zeer hoge resolutie E Ink-scherm met achtergrondverlichting. De 6-inch eReader heeft een resolutie van 1430...
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Amazon Kindle 6 " E-reader 4 GB Wi-Fi SY69JL Wit
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle 6 "eReader 4 GB Wi-Fi SY69JL Wit. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Amazon Fire HD 10 Tablet, 10.1" 7th Generatie Blau
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 10 Tablet, 10.1" 7th Generatie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75


A-Grade artikel Artikel is in nieuwstaat
B-Grade artikel Artikel is een tweedekans
C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd

Jij hebt momenteel het hoogste bod