Aantal kavels: 22

01-04-2024 - 20:00 (en daarna)
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Pilot Zonnebril Chanel 4189TQ twv €635
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Pilot Zonnebril Chanel 4189TQ twv €635.
Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Amazon Kindle Paperwhite Model M2L3EK 11e Gen
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model M2L3EK 11e Generatie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Genenratie Blauw. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Zonnebril Ray-Ban Wayfarer RB2140
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Zonnebril Ray-Ban Wayfarer RB2140.
Amazon Fire HD 10 tablet, 10.1" 9th Generatie
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 10 tablet, 10.1" 9th Generatie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Zonnebril Ted Baker London Tate 1530
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Zonnebril Ted Baker London Tate 1530.
Amazon Fire HD 10 Plus Tablet 11th Generatie Grijs
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 10 Plus Tablet 11th Generatie Grijs Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd