High Value Electronica Veiling iBOOD | JouwVeilingen.nl

High Value Electronica Veiling o.a APPLE

Aantal kavels: 147
Organisator: iBOOD Stock Sale

30-03-2024 - 20:00 (en daarna)
Apple 12.9 iPad Pro 2021 Wi-Fi 256GB MHNH3LL/A
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 0194252195345
De iPad Pro 2021, met de superkracht van de Apple M1-chip. Deze chip zorgt voor razendsnelle prestaties en zorgt er tegelijkertijd voor dat je iPad energiezuinig is. Met een prachtig Retina-display ziet alles op het scherm er schitterend uit. Naast deze features bieden de Pro-camera's een groot aant...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Microsoft Surface Pro 8 | i5 | 8 GB | 256 GB
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 0889842810264
Is het een tablet? Is het een superkrachtige laptop? Is het je allernieuwste speeltje omdat er gewoon weacuteeacuter een briljant Microsoft product is? Dat is aan jou. Maar na het lezen van dit stukje is het antwoord waarschijnlijk een volmondig ja! Intel Evo-platform Krijg alles voor elkaa...
iPad 10 256GB WIFI 10.9inch Blue
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 2311177323266
De nieuwe Apple iPad 2022 beschikt over de geavanceerde A14 Bionic-chip, deze zorgt voor nog snellere prestaties dan de vorige iPad. Het 10,9-inch Liquid Retina scherm geeft prachtige kleuren en met behulp van True Tone heb je altijd een beeld dat prettig is voor je ogen. De nieuwe iPad 2022 beschik...
iPad 10 256GB WIFI 10.9inch Silver
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 2311176770368
iPad mini 6 64GB WIFI 8.3inch Space Gray - as is
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 2311177052128
De Apple iPad mini 6e generatie heeft een volledig nieuw design met een groter 8,3 inch Retina-display. De vernieuwde camera zet je altijd in het middelpunt bij meetings en geeft haarscherpe foto's. Dankzij de A15 Bionic-chip beschik je over snelle prestaties en tot 80% snellere graphics bij het gam...
Google pixel 8 128gb
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 0840244706852
Google pixel 8 128gb
iPad mini 6 64GB WIFI 8.3inch Purple
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 0194252528525
Google pixel 8 128gb obsidian
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 0840244706746
De Pixel Camera heeft een complete upgrade gekregen en biedt geavanceerde beeldverwerking waarmee je bij elk licht intense kleuren en opvallende details vastlegt. En met macrofocus schiet je nu spectaculaire beelden van de kleinste onderwerpen.
iPad 10 64GB WIFI 10.9inch Silver
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 2311173057394
Apple Watch Series 8 GPS 41mm Aluminum Case with Midnight Sport Band - S/M - Midnight
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 0194253214960

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd