Hennesschel Veilingen Diverse Goederen Magazijn | JouwVeilingen.nl

Magazijn Veiling Diverse Goederen

Aantal kavels: 27

14-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Smartwatch Dames Rose Gold Series
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 7653543253254
Deze luxe Smartwatch doet qua prestaties en design niet onder voor een Apple Watch. Hij heeft dezelfde functies en ziet er voor de dames een stuk stijlvoller uit. Hij is IP68 Waterproof en geschikt voor o.a iPhone Samsung and Android. Voorzien van hartslag monitor, fitness tracker en nog veel meer...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Dubbele Slijpmachine met 103-delige Toebehorenset
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 76457645456645
Deze compacte dubbele slijpmachine is ideaal voor schuren, doorslijpen, polijsten en reinigen van staal, NE-metaal, hout, kunststof en lak. De machine heeft 2 voorgemonteerde schijven met een diameter van 75 mm en een breedte van 20 mm (1 schuurschijf, 1 polijstschijf). Daarnaast heeft de slijper ee...
Alarmsysteem voor Fiets / Scooter / Step / E-bike
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 57645345345
Op zoek naar een betrouwbaar alarmsysteem voor je fiets of scooter? Dan is het Alarmsysteem de perfecte keuze! Dit waterdichte fietsslot beschermt jouw kostbare tweewieler tegen diefstal en autoriteit neemt. Of je nu in de stad bent of op avontuur gaat, je kunt altijd op dit motor alarm vertrouwen....
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren heldere, krasbestendige, anti-condens en uv-beschermende lens voor motorfiets, fietsen, airsoft, paintball, planspel, schieten, jacht, zwart.
Partij 5 Stuks Quick Charger USB-C (o.a iPhone 15)
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 65546465465456
Betreft 5 stuks Quick Charger met snelle USB-C aansluiting. Deze stekkers zijn o.a geschikt voor het opladen van de nieuwe iPhone 15.
Oakywood Dual Laptop Dock Zwart Massief Eiken
Oakywood Dual Laptop Dock Zwart Massief Eiken. Echt Hout Verticale MacBook/Laptop/Tablet StandaardClean Desk Design. Met de Oakywood Dual Laptop Dock in zwart gelakt Eiken berg je in een handomdraai jouw laptops of tablets op. Door het bijzondere ontwerp kan je jouw favoriete elektronica verticaal...
Retour
L SERVER Gevlochten Vislijn 1000 m 12-voudig Gevlo
L SERVER Gevlochten Vislijn 1000 m 12-voudig Gevlochten Anti-scheurbestendig. Hoogwaardig materiaal: het vislijn monofiel is gemaakt van PE-vezel, die gesmeerd en niet in de war raakt, sterk en slijtvast, geleidgevoelig, 0 wateropname en corrosiebescherming is.
Dreamhouse Stone Washed Dekbedovertrek Wit
Dreamhouse Stone Washed Dekbedovertrek 140x200/220 + 1 kussensloop 60x70 Wit Eenpersoons. Dit Dreamhouse Stone washed-dekbedovertrek heeft een effen vintage-look en geeft een heerlijk zacht gevoel. Stone washing is een techniek om stoffen een gebruikte en stoere look te geven, maar ook om ze zacht e...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
2 Stuks Dienblad Cement Chipped Wood
2 Stuks Dienblad Cement Chipped Wood. Dit dienblad heeft een robuuste look met een combinatie van grijs gekleurd en snippers van blank hout. Dit alles met een groffe afwerking. 2 Verschillende maten te weten 40 cm bij 30 cm. en 45 cm bij 35 cm. Passen keurig in elkaar.
Outdoor LED Lantaarn Summer Night
Outdoor LED Lantaarn Summer Night. De led-acculamp wordt geleverd met een touwgreep, het lage gewicht maakt het ook gemakkelijk om hem naar buiten te dragen. De warmte van het licht creëert een warme sfeer, het kan aan een boom of aan de muur worden opgehangen.

Veiling agenda

Maandag om 20:00 - Veiling Magazijn Opruiming
Woensdag om 20:00 - Veiling Diversen Partijen

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd