Hennesschel Veilingen Diverse Goederen Magazijn | JouwVeilingen.nl

Magazijn Veiling Diverse Goederen

Aantal kavels: 20

03-07-2024 - 20:00 (en daarna)
Walra Dekbedovertrek Casual Beauty 200x220 Taupe
Walra Dekbedovertrek Casual Beauty 200x220 Taupe / Zand. Dit jersey dekbedovertrek voelt lekker comfortabel is superzacht en heerlijk warm. Jersey is een gebreide stof waardoor het een lichte stretch heeft. Hierdoor heb je wel kans dat het dekbed iets kan draaien in het overtrek.
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
OOQE WATCH PRO 6 Smartwatch
OOQE WATCH PRO 6 Smartwatch. De OOQE Watch Pro 6 is de nieuwste en meest geavanceerde smartwatch van het populaire Nederlandse merk OOQE. Deze eyecatcher heeft een stijlvolle, ultra dunne en grote HD Touch Screen en persoonlijke assistentie functies die het dagelijkse leven vergemakkelijken. Het zit...
Aladdin Waterfles RVS 700 ml Groen
Aladdin Waterfles RVS 700 ml Groen. Door de vacuum RVS toevoeging blijven de drankjes tot 8 uur koud in deze fles en wanneer ijs is toegevoegd blijft het 16 uur koud.
TOPMOVE Reistrolley 35 L, tot 15 kg Inhoud
TOPMOVE Reistrolley 35 L, tot 15 kg Inhoud. Voldoet aan de bepalingen voor handbagage van de meeste luchtvaartmaatschappijen
Outdoor LED Lantaarn Summer Night
Outdoor LED Lantaarn Summer Night. De led-acculamp wordt geleverd met een touwgreep, het lage gewicht maakt het ook gemakkelijk om hem naar buiten te dragen. De warmte van het licht creëert een warme sfeer, het kan aan een boom of aan de muur worden opgehangen.
Velvet Dekbedovertrek Blauw 2 Persoons 200 x 200/2
Velvet Dekbedovertrek Blauw 2 Persoons 200 x 200/220 cm. Zorg voor een goede nachtrust met dit elegante fluwelen dekbedovertrek van Velvet Couture. Geef je slaapkamer een extra luxueuze uitstraling met dit prachtige fluwelen dekbedovertrekset.
Nerf Super Soaker XP50 AP Waterpistool
Nerf Super Soaker XP50 AP Waterpistool. Deze opwindende blaster is niet alleen bedoeld voor waterpret, maar ook voor het beschermen van onze planeet. De blaster wordt geleverd met een tank vervaardigd uit gerecyclede plastic flessen en een verpakking op papierbasis die vrij is van plastic, behalve...
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren heldere, krasbestendige, anti-condens en uv-beschermende lens voor motorfiets, fietsen, airsoft, paintball, planspel, schieten, jacht, zwart.
Chigo Lint Remover Pluizenverwijderaar Groen
Chigo Lint Remover Pluizenverwijderaar Groen USB Opaadbaar. Pluizenverwijderaar met roestvrijstalen scherpe mesjes, verwijdert gemakkelijk losse draden, pluisballen en pluisjes van uw winterjas, trui, sjaal, handschoenen, knuffels, autokussen, bank, leggings, beddengoed, gordijnen en linnengoed en a...
UBAYEE Crossbody Phone Bag Unisex (Past 6,7 inch)
UBAYEE Crossbody Phone Bag Unisex (Past 6,7 inch), Travel Passport Neck Pouch Bag met RFID-blokkerend vak. De kleine crossbody-tas met meerdere zakken biedt voldoende ruimte om al uw dagelijkse of reisbenodigdheden op één plek te bewaren (zoals 6,7 "mobiele telefoon, kleine portemonnee, creditcards,...

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd