Hennesschel Veilingen Diverse Goederen Magazijn | JouwVeilingen.nl

Magazijn Veiling Diverse Goederen

Aantal kavels: 20

03-07-2024 - 20:00 (en daarna)
OOQE WATCH PRO 6 Smartwatch
OOQE WATCH PRO 6 Smartwatch. De OOQE Watch Pro 6 is de nieuwste en meest geavanceerde smartwatch van het populaire Nederlandse merk OOQE. Deze eyecatcher heeft een stijlvolle, ultra dunne en grote HD Touch Screen en persoonlijke assistentie functies die het dagelijkse leven vergemakkelijken. Het zit...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
TOPMOVE Reistrolley 35 L, tot 15 kg Inhoud
TOPMOVE Reistrolley 35 L, tot 15 kg Inhoud. Voldoet aan de bepalingen voor handbagage van de meeste luchtvaartmaatschappijen
Aladdin Waterfles RVS 700 ml Groen
Aladdin Waterfles RVS 700 ml Groen. Door de vacuum RVS toevoeging blijven de drankjes tot 8 uur koud in deze fles en wanneer ijs is toegevoegd blijft het 16 uur koud.
Lahti Pro Dassy Tronix Painters Schildersbretelbro
Lahti Pro Tronix Painters Schildersbretelbroekbroek Maat M 50. Dassy Tronix Painters Schildersbretelbroek met stretch en kniezakken Wit/Antracietgrijs.
Walra Dekbedovertrek Casual Beauty 200x220 Taupe
Walra Dekbedovertrek Casual Beauty 200x220 Taupe / Zand. Dit jersey dekbedovertrek voelt lekker comfortabel is superzacht en heerlijk warm. Jersey is een gebreide stof waardoor het een lichte stretch heeft. Hierdoor heb je wel kans dat het dekbed iets kan draaien in het overtrek.
Velvet Dekbedovertrek Blauw 2 Persoons 200 x 200/2
Velvet Dekbedovertrek Blauw 2 Persoons 200 x 200/220 cm. Zorg voor een goede nachtrust met dit elegante fluwelen dekbedovertrek van Velvet Couture. Geef je slaapkamer een extra luxueuze uitstraling met dit prachtige fluwelen dekbedovertrekset.
Outdoor LED Lantaarn Summer Night
Outdoor LED Lantaarn Summer Night. De led-acculamp wordt geleverd met een touwgreep, het lage gewicht maakt het ook gemakkelijk om hem naar buiten te dragen. De warmte van het licht creëert een warme sfeer, het kan aan een boom of aan de muur worden opgehangen.
Cinderella Sundays Dekbedovertrek Lits-jumeaux 240
Cinderella Sundays Dekbedovertrek 2 persoons Satijn Lits-jumeaux 240x200/220 cm Lichtgrijs + 2 kussenslopen 60x70. Het nieuwe uni satijnen dekbedovertrek van Cinderella bewijst dat je met eenvoud ook veel invloed kan hebben op stijl en sfeer. Het gaat hierbij om de juiste kwaliteit, kleuren en afwer...
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren heldere, krasbestendige, anti-condens en uv-beschermende lens voor motorfiets, fietsen, airsoft, paintball, planspel, schieten, jacht, zwart.
UBAYEE Crossbody Phone Bag Unisex (Past 6,7 inch)
UBAYEE Crossbody Phone Bag Unisex (Past 6,7 inch), Travel Passport Neck Pouch Bag met RFID-blokkerend vak. De kleine crossbody-tas met meerdere zakken biedt voldoende ruimte om al uw dagelijkse of reisbenodigdheden op één plek te bewaren (zoals 6,7 "mobiele telefoon, kleine portemonnee, creditcards,...

Veiling agenda

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd