Hennesschel Veilingen Diverse Goederen Magazijn en Gevonden Voorwerpen Luchthavens | JouwVeilingen.nl

Magazijn Veiling Diverse Goederen en Gevonden Voorwerpen Luchthavens

Zet in agenda

Veiling informatie

Aantal kavels: 30
Organisator: Hennesschel

Sluiting vanaf

30-09-2024 - 20:00 (en daarna)
Merkkleding Surprise Box L/XL/XXL
Openingsbod: € 10,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Deze doos zit vol met nieuwe kleding in alle maten, Denk hierbij aan Merken zoals Puma, Nike, Superdry, Scotch and Soda, Tommy Hilfiger, Under Armour etc. U ontvangt altijd een ruim hogere waarde aan kleding dan de prijs die u geboden heeft.
A-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Merkkleding Surprise Box S/M/L
Openingsbod: € 10,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Deze doos zit vol met nieuwe kleding in alle maten, Denk hierbij aan Merken zoals Puma, Nike, Superdry, Scotch and Soda, Tommy Hilfiger, Under armour etc. U ontvangt altijd een ruim hogere waarde aan kleding dan de prijs die u geboden heeft.
A-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Pallet Bol.com Overstock en Retouren
Openingsbod: € 50,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Bomvolle pallet met diverse producten gemixt met retour producten. Het grootste gedeelte op de pallet is nog nieuw, ideaal om bijvoorbeeld door te verkopen of cadeau te doen etc.
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 85,-
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Tefal Virtuo FV1710 - Stoomstrijkijzer
Openingsbod: € 3,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
​Het Virtuo stoomstrijkijzer van Tefal zorgt voor een snelle, lichte en eenvoudige strijkervaring. Daarmee levert dit stoomstrijkijzer ontzettend gladde resultaten. Het compacte ontwerp en de ergon
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Besjaar Air Styler
Openingsbod: € 7,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code: 8720726284110
Ion technologie Ø 8 cm Tooltip Kunststof, 0% tot 49% Gerecycled Katoen, 0% tot 49% Gerecycled Polyester Roterende borstel: Nee Max. Ø: Groot - 4 cm of groter Koude luchtstroom stand
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
BONTEC TV Muurbeugel met Extra Lange Scharnierende
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
BONTEC TV Muurbeugel met Extra Lange Scharnierende Arm voor 32-70 inch tot 60 kg, Universele Lange Reikarm TV Muurbeugel met Kantelen, Draaien, Roteren, Volledig Draaibare TV Muurbeugel, Max VESA 400x400mm.
Retour
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Gen
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Genenratie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase Paars
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase Paars. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets...
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
5 x Dove Douchegel Nourishing Silk 750 ml
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code: 8712561626569
5 x Dove Douchegel Nourishing Silk 750 ml. Dove Douchegel Nourishing Silk zorgt voor een zachtere, soepelere huid, al na één keer douchen.
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75


A-Grade artikel Artikel is in nieuwstaat
B-Grade artikel Artikel is een tweedekans
C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd

Jij hebt momenteel het hoogste bod