Tenson Teton MPC Ski-jas Heren maat M - € 46,- | JouwVeilingen.nl
  • Tenson Teton MPC Ski-jas Heren maat M
€ 46,-
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
41 biedingen - 3x bekeken

Suizend op de lange latten naar beneden, met het zonnetje op je toet en achteraf lekker nippen aan een welverdiend drankje. Is er iets fijner dan skiën? Erm… ja skiën en warm aangekleed zijn met een Tenson Teton winterjas.

Dat maakt alles op wintersport nog net even fijner.

Warm, droog, geventileerd

De Teton is een MPC Plus ski-jas die goede isolatie biedt in de kou. De Teton is voorzien van een unieke waterafstotende afwerking en getapete naden waarmee je warm en droog blijft en van de nodige ventilatie geniet.

Extra’s die het ‘m doen

De jas is verder voorzien van een afneembare en verstelbare capuchon, voorgevormde mouwen en verstelbare manchetten. De ritsen zijn waterafstotend.

Ook is er een sneeuwvanger en een met fleece gevoerde kraag om schuren van de kin te voorkomen.

Scoor dus eerst even deze bad boy/girl van Tenson voordat je de piste opgaat!