Veiling van BOL.com Pallets | JouwVeilingen.nl

Pallets BOL.com Veiling (** TIP **)

Aantal kavels: 4
Organisator: JouwVeilingen B.V.

03-07-2024 - 20:00 (en daarna)
Pallet BOL.com Artikelen #2 (Volle Pallet)
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 245645456456456
Betreft een VOLLE pallet bol.com artikelen. De pallet heeft een aanzienlijke retailwaarde en kan bijv gebruikt worden om zelf te verkopen op BOL.com. De artikelen op de pallet kunnen soms lichte verpakkingsschade hebben. Bekijk de fotos voor meer informatie.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 68,-
Pallet BOL.com Artikelen #4 (Volle Pallet)
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 445645456456456
Pallet BOL.com Artikelen #3 (Volle Pallet)
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 345645456456456
Pallet BOL.com Artikelen #1 (Volle Pallet)
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 45645456456456

Veiling agenda

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd