Aantal kavels: 33

06-05-2024 - 20:00 (en daarna)
Apple Pencil (2e generatie)
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple Pencil (2e generatie) De nieuwste Apple Pencil voor iPad Pro is intuïtief, uiterst nauwkeurig en nog comfortabeler om mee te schrijven en te tekenen.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase
Seagate Expansion Draagbare Harde Schijf 1 TB
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Seagate Expansion Draagbare Harde Schijf 1 TB. Voeg extra opslagruimte toe aan je pc of laptop met deze draagbare Seagate Expansion Portable 2 TB harde schijf. Word geleverd zoals op de foto`s, zit niets bij.
Amazon Echo Dot Smart Speaker 4e Generatie Interna
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code: 840080531915​
Amazon Echo Dot Smart Speaker 4e Generatie Internationale versie, slimme luidspreker met Alexa. Maak kennis met Echo Dot - Echo Dot (4e generatie) maakt verbinding met Alexa, een cloudgebaseerde spraakservice, om muziek af te spelen, timers en alarmen in te stellen, compatibele smart home-apparaten...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Tablet Amazon Kindle Fire 8 " 8th Generatie Zwart
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 8 " 8th Generatie Zwart. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel. Bestaat de mogelijkheid dat er alleen via Amazon boeken op gezet kan worden.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Fitbit Sense Smartwatch
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Fitbit Sense Smartwatch. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Apple 96W Usb C Power Adapter
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple 96W Usb C Power Adapter. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
2 Stuks Apple AirTag waarvan 1 met Sleutelhanger
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze 2 Stuks Apple AirTag waarvan 1 met Sleutelhanger Met AirTag hoef je nooit meer lang naar je spullen te zoeken. Maak er eentje vast aan je sleutels en stop een andere in je tas. Ze verschijnen automatisch op de kaart in de ‘Zoek mij...
Bose QC20I Quiet Compfort In-ear Hoofdtelefoon
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bose QC20I Quiet Compfort In-ear Hoofdtelefoon. Met een in-line microfoon en afstandsbediening kun je de muziek besturen als je wilt luisteren wanneer je een drukke straat oversteekt. Druk gewoon op de Aware-modus en het brengt...
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Gen M8S26G Roze
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Gen M8S26G Roze. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel. Bestaat de mogelijkheid dat er alleen via Amazon boeken op gezet kan worden.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd