Schiphol Luchthaven Gevonden Voorwerpen Veiling

Aantal kavels: 23

30-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Gevonden Voorwerpen Electronica Luchthaven #2#
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij Diverse Gevonden Voorwerpen Luchthaven Electronica. Niets getest of na gekeken. Zie de foto`s voor details en baseer daar uw bod op.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Gevonden Voorwerpen Electronica Luchthaven #1#
Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Amazon Fire HD 8 Tablet 10th Generatie
Amazon Fire HD 8 Tablet 10th Generatie. Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 8 Tablet 10th Generatie . Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase GR
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase GR. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase DMF
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase DMF. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets b...
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Genenratie
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Genenratie.Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Genenratie. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Amazon Kindle 6 " E-reader 4 GB Wi-Fi SY69JL
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle 6 "eReader 4 GB Wi-Fi SY69JL. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.

Veiling agenda

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd