Schiphol Luchthaven Gevonden Voorwerpen Veiling

Aantal kavels: 18

14-07-2024 - 20:00 (en daarna)
Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase ZW
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase ZW. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase DMF
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase DMF. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets b...
Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase BL
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase BL. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Amazon Kindle 6 " E-reader 4 GB Wi-Fi SY69JL
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle 6 "eReader 4 GB Wi-Fi SY69JL. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwa
E-reader Amazon Kindle Paperwhite WiFi 2 GB EY21
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze E-reader Amazon Kindle Paperwhite WiFi 2 GB EY21. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Amazon Kindle wp63gw E-reader 4GB WIFI 7e G
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle wp63gw E-reader 4GB WIFI 7e Generatie​. Zit niets bij, ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 3,95
Amazon Kindle DP75SDI E-reader Paperwhite 2GB
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle DP75SDI E-reader Paperwhite 2GB. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.

Veiling agenda

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd