Hennesschel Veiling Schiphol Luchthaven - Gevonden Voorwerpen | JouwVeilingen.nl
Deze veiling is afgelopen! Klik hier voor meer mooie aanbiedingen.

Schiphol Luchthaven Gevonden Voorwerpen Veiling

Zet in agenda

Veiling informatie

Aantal kavels: 32
Organisator: Hennesschel

Sluiting vanaf

02-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Doos Koptelefoons Gevonden Voorwerpen Luchthaven
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Doos Koptelefoons Gevonden Voorwerpen. Niets getest of uitgezocht, alles zit door elkaar. zoals het op de foto`s staat word geleverd, houd u hier rekening mee met uw bod.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Doos met Restant Zonnebrillen Gevonden Voorwerpen
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij een Doos met Restant Zonnebrillen Gevonden Voorwerpen. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Bose QuietComfort Earbuds In-ear Oordopjes
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bose QuietComfort Earbuds In-ear Oordopjes. Dankzij gepatenteerde innovaties voor actieve en passieve noise cancelling bieden Bose QuietComfort® Earbuds de noise cancelling-prestaties van de beste over-ear hoofdtelefoon in compact...
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods 2 met Reguliere Oplaadcase. De Apple AirPods 2 met reguliere oplaadcase is voorzien van de nieuwste innovaties die maximaal gebruiksgemak leveren. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Gen
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Genenratie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
2TB Externe Harde Schijf (Red-Series)
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 54675647554
Betreft een nieuwe externe Harde Schijf van maar liefst 2TB (Tera Byte). Zeer geschikt om oneindig veel fotos op te slaan of natuurlijk videos.
A-Grade
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Amazon Fire HD 10 Tablet, 10.1" 7th Generatie Zwar
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 10 Tablet, 10.1" 7th Generatie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon Kindle Paperwhite 4 E-reader 8GB 10e Gen
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Amazon Kindle Paperwhite 4 E-reader 8GB 10e Gen. Word geleverd zoals op de foto`s, zit niets bij.
Gebruikt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25


A-Grade artikel Artikel is in nieuwstaat
B-Grade artikel Artikel is een tweedekans
C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd

Jij hebt momenteel het hoogste bod