Schiphol Luchthaven Gevonden Voorwerpen Veiling

Aantal kavels: 33

02-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Amazon Kindle Paperwhite 4 E-reader 8GB 10e Gen
Amazon Kindle Paperwhite 4 E-reader 8GB 10e Gen. Word geleverd zoals op de foto`s, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Amazon Fire HD 8 Tablet 10th Generatie Blauw
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 8 Tablet 10th Generatie Blauw. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwa
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Tablet Amazon Fire 7 Generatie 9 Blauw
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Fire 7 Generatie 9 Blauw. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Amazon Kindle DP75SDI E-reader Paperwhite 2GB
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle DP75SDI E-reader Paperwhite 2GB. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
JABRA Elite 75t met Oplaadcase In-Ear Bluetooth
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze JABRA Elite 75t met Oplaadcase In-Ear Bluetooth. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
AGPTEK A19X MP3-speler met Bluetooth 5.3
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze AGPTEK A19X MP3-speler met Bluetooth 5.3. Word geleverd zoals op de foto`s, zit niets bij. met FM-radio, Voice Recorder, ingebouwd 32 GB
Tablet Amazon Kindle Fire HD 8, 8e Generatie
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Amazon Kindle wp63gw E-reader 4GB WIFI 7e G
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle wp63gw E-reader 4GB WIFI 7e Generatie​. Zit niets bij, ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 3,95
Baseus Bowie H1i Noise-Cancellation Headphone
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 6932172631710
Wanneer je opzoek bent naar een koptelefoon met uitstekende kwaliteit, dan zijn de Baseus Bowie H1i Noise-Cancellation koptelefoon precies de headset die je zoekt. Je kan de koptelefoon verbinden met Bluetooth 5.3 of via de meegeleverde USB-C naar 3.5mm Jack. De earphones hebben een afspeeltijd van...

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd