Hennesschel Veilingen Diverse Goederen Magazijn en Gevonden Voorwerpen Luchthavens | JouwVeilingen.nl

Schiphol Veiling en Magazijn Veiling Diverse Goederen ( ** POPULAIR **)

Zet in agenda

Veiling informatie

Aantal kavels: 35
Organisator: Hennesschel

Sluiting vanaf

28-10-2024 - 20:00 (en daarna)
Mystery Box Nieuwe Kleding
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Mystery Box Nieuwe Kleding. In deze Mystery Box zitten allerlei leuke Kleding stukken voor o.a. uzelf, een ander of om door te verkopen!
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase Grijs
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase Grijs. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets...
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Leuk Partijtje Goede Markthandel
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Leuk Partijtje Goede Markthandel. We hebben ruimte nodig in ons magazijn voor nieuwe aanvoer, dus profiteer hiervan. Zie de foto`s voor details en baseer daar uw bod op.
A-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
LED's Light Solar LED Tuinlamp Priklamp met Sensor
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
4 Stuks LED's Light Solar LED Tuinlamp Priklamp met Sensor Draadloos verstelbaar licht 30 cm. Creëer de juiste sfeer voor uw tuin met de Led Solar Light Johannesburg. De lamp werkt op zonne-energie, wat betekent dat er geen draden of andere voedingen nodig zijn. Het licht is eenvoudig te installeren...
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Set van 7 Seahorse Pure Grijs
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Seahorse Pure 3 Washandjes & 3 Baddoeken & 1 Douchelaken Grijs Set van 7. De luxe badset Pure van Seahorse streelt de huid met zachtheid. De Pure badset is vervaardigd van een zware 550 grams badstof katoen. De hoogwaardige kwaliteit zorgt voor een optimaal vocht absorberend vermogen.
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Gen
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model PQ94WIF 10e Genenratie. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwa
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Genenratie
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Genenratie.Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Genenratie. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Tablet Amazon Kindle Fire HD 8, 8e Generatie
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire HD 8, 8e Generatie. Bestaat de mogelijkheid dat er alleen via Amazon boeken op gezet kan worden.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75


A-Grade artikel Artikel is in nieuwstaat
B-Grade artikel Artikel is een tweedekans
C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd

Jij hebt momenteel het hoogste bod