VTech Mijn Interactieve Video Microscoop - € 2,- | JouwVeilingen.nl
  • VTech Mijn Interactieve Video Microscoop
€ --
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
0 biedingen - 4x bekeken

LET OP: Doos is beschadigd

Ontdek de wonderen van de natuur met de Mijn Interactieve Video Microscoop!

Ben je klaar om een hele nieuwe, microscopisch kleine wereld te ontdekken? Met de Mijn Interactieve Video Microscoop kunnen kinderen vanaf 7 jaar de wonderen van de natuur van dichtbij bekijken en vastleggen!

Wat kun je doen met de Mijn Interactieve Video Microscoop?

  •  Objecten tot wel 200x vergroten: Bekijk de kleinste details van objecten met een indrukwekkende vergroting.
  •  Realtime bekijken op het 2.4 inch kleuren lcd-scherm: Zie alles direct op een helder en kleurrijk scherm.
  •  Verschillende delen van objecten bekijken met de cursor-toets: Verken elk deel van het object eenvoudig.
  •  Zelf verzamelde objecten bekijken: Gebruik de twee blanco slides voor je eigen vondsten of plaats grotere objecten in het bakje.
  •  Tot 100 foto's maken en geheugen uitbreiden: Leg je ontdekkingen vast en breid het geheugen uit met een micro SD-kaart.
  •  Gebruik 9 dubbelzijdige Smart Slides: Ontdek onderwerpen zoals bloemen, voedsel, cellen, kruipende dieren en nog veel meer.
  •  Leerzame BBC video content en afbeeldingen bekijken: Geniet van interessante weetjes en educatieve video's.
  •  4 unieke microscoopspellen spelen: Voed, bescherm en genees cellen en micro-organismen of test je kennis tijdens een uitdagende quiz.

Kenmerken van de Mijn Interactieve Video Microscoop

  •  Tot 200x optische zoom: Voor gedetailleerde observaties.
  •  2.4 inch kleuren lcd-scherm: Voor een heldere en kleurrijke weergave.
  •  Automatische uitschakeling: Bespaart energie wanneer de microscoop niet in gebruik is.

Wat krijg je erbij?

  •  9 dubbelzijdige Smart Slides: Voor een breed scala aan onderwerpen.
  •  Twee blanco slides: Voor je eigen ontdekkingen.

Educatief en duurzaam speelgoed

De Mijn Interactieve Video Microscoop is perfect voor jonge onderzoekers die de wereld van dichtbij willen verkennen. Het stimuleert nieuwsgierigheid, wetenschappelijke interesse en biedt urenlang leerzaam plezier. De microscoop is stevig en duurzaam, ontworpen om lang mee te gaan. Geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar.