Veiling Zondag 18 Augustus | JouwVeilingen.nl

Veiling Zondag 18 Augustus

Aantal kavels: 37
Organisator: JouwVeilingen B.V.

18-08-2024 - 20:00 (en daarna)
Bol.com Overstock Verrassingsdoos
Openingsbod: € 50,- | Aangeboden door: PrijsFixer | EAN code:
We hebben een grote partij Overstock artikelen opgekocht waar we mixed dozen mee hebben samengesteld. In deze dozen vind u allerhande artikelen (op de foto's kunt u e.e.a. bekijken om een idee te krijgen van wat er bijvoorbeeld in een doos zou kunnen zitten.
Nieuw
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
8-voudige Stekkerdoos + 8 USB Aansluitingen Zwart
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: PrijsFixer | EAN code:
8-voudige stekkerdoos met 8 USB: de stekkertoren met 8 USB-poorten en 8 stopcontacten, stekkerdoos met 8 USB dekt de laadbehoeften van je thuis op kantoor
Nieuw
50x Neodymium Magneet
Neodymium magneten zijn gemaakt van neodymium, ijzer en boor (NdFeB) Deze magneten zijn de sterkste op aarde en daarom vele malen krachtiger dan bijvoorbeeld ferriet magneten. Ze zijn universeel toepasbaar. Uw bod is voor 50 stuks. Afm. ca. 18x11mm
Nieuw
Digitale Watertimer met Regensensor
Regenwaterinductie normale bewatering op zonnige dagen, en automatisch stoppen met bewateren op regenachtige dagen. 6 sets van proces systeem instellingen volgens behoeften, stel de controller in om automatisch regelmatig en regelmatig te bewateren. De irrigatie is nauwkeurig tot 1 seconde tot 99 mi...
Nieuw
JBL Wave 200 TWS - Volledig Draadloze Oordopjes
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 6925281988424
Nog betere work-outs met het geluid waar je van houdt! Geniet van krachtig JBL Deep Bass-geluid en de vrijheid van volledig draadloos luisteren, tot wel 20 uur lang met de JBL Wave 200TWS. Neem jouw wereld met je mee. Met slechts één tik op het oordopje kun je telefoongesprekken en muziek beheren en...
Titanic 56 cm , 1970 Building Blocks
Titanic - Doos met 1970 mini Building Blocks. Lengte 56 cm.
Nieuw
BigBlue Solar Charger 28W
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Handelsbrein | EAN code:
BigBlue 28W zonnelader Opvouwbare buitenoplader op zonne-energie met SunPower-zonnepanelen Dubbele USB-poorten voor iPhone iPad Samsung Galaxy LG mobiele telefoons en apparaten
Alarmsysteem voor Fiets / Scooter / Step / E-bike
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 57645345345
Op zoek naar een betrouwbaar alarmsysteem voor je fiets of scooter? Dan is het Alarmsysteem de perfecte keuze! Dit waterdichte fietsslot beschermt jouw kostbare tweewieler tegen diefstal en autoriteit neemt. Of je nu in de stad bent of op avontuur gaat, je kunt altijd op dit motor alarm vertrouwen....
Automatische Kippendeur Systeem
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 4645342234532
Ben je het zat om elke ochtend op te staan om het kippenhok te openen? Wij presenteren de perfecte oplossing voor jou! Het automatische kippenluik van AG Commerce is de perfecte keuze voor iedereen die het gemak wil hebben van een geautomatiseerde kippendeur. Deze Chickenguard is de oplossing die je...
Extra Grote Pokemon Verzamelmap voor 1080 Kaarten
Pokemon verzamelordner voor extra veel kaarten. Dubbelzijdige bladen voor totaal 1080 kaarten. Eventueel zijn er nog extra bladen toe te voegen. Stevige map die met rits te sluiten is. Retailprijs €29,95
Nieuw

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd