Warehouse Overstock Veiling met o.a. Elektronica | JouwVeilingen.nl

Warehouse Overstock Veiling met o.a. Elektronica

Aantal kavels: 45
Organisator: VJ Trading

05-06-2024 - 20:00 (en daarna)
LIVARNO home Plissé vliegenraam
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4055334591041
Let op: dit product betreft een ongecontroleerde retour. Er zit geen garantie op deze kavel.​
Retour
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
B.K.Licht 1401 - Filament lamp - 3x led lichtbron
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4057722006441
Creëer een aangename verlichtingssfeer in een warm witte lichtkleur in uw huis. Onze lampen zijn efficiënt en energiebesparend. Ze zijn geschikt voor het plaatsen van lichtaccenten en voor het optimaal verlichten van hele ruimten.
Carpoint Zonnescherm Voorruit 145x70cm
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Met het Carpoint zonnescherm zorgt door de aluminium reflecterende coating ervoor dat in de zomer de zon niet via de voorruit in de auto kan komen. Hierdoor wordt het minder snel warm in de auto. Het zonnescherm is met de zuignappen eenvoudig aan de binnenzijde van de voorruit
2500 stuks 8/10 mm heldere acrylparels acryl edels
Briljant en zuinig: door eenvoudig strooien op bepaalde plaatsen waar je wilt, wordt het elegant versierd of op doe-het-zelf kunsthandwerk geplakt. Deze decoratieve parels reflecteren het licht prachtig en geven je huis glans en glamour. Ze werken goed als displaydecoratie.
Fresh 'n Rebel - Flow - In-ear headphones
Compact, licht en kleurrijk! De Flow in-ear hoofdtelefoon is het perfecte accessoire om wat muziek toe te voegen aan je dagelijks leven. Vind de perfecte flow en geniet van je muziek.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 5,95
Tunturi Power Band - Weerstandsband - Geel
Op zoek naar de perfecte power band voor je krachttraining? Deze Tunturi weerstandsband is compact, makkelijk mee te nemen en biedt een uitdagende weerstand van 5 tot 20 kg. Of je nu een beginner bent of een doorgewinterde krachtsporter, deze band voegt extra uitdaging toe aan je training. Dankzij d...
Schilderij - Claude Monet, The Beach Sainte-Adress
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Helemaal nieuw, ingeseald.
Decoratief Canvas Schilderij - Claude - Houten Kad
Maak kennis met Claude, onze prachtige collectie decoratieve canvas schilderijen die zeker een vleugje elegantie en stijl zullen toevoegen aan elke ruimte. Claude is gemaakt met de grootste aandacht voor detail en is de perfecte keuze voor diegenen die op zoek zijn naar een boeiend kunstwerk dat hun...
Schilderij - Claude Monet Antibes Afternoon Effect
Helemaal nieuw, ingeseald.
B.K.Licht 1405 - LED Spiegellamp - Zwart
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4057722006489
Goede verlichting is vooral belangrijk in badkamers. Onze spiegellampen bieden een praktische en moderne oplossing. De geïntegreerde LED zorgt voor een optimale verlichting en creëert een mooie sfeer in uw badkamer.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd