De Smart Helmet Advanced helm van Automobili Lamborghini is de veilige keuze voor fiets- of scooterrijden, zonder af te zien van de elegantie die het bedrijf uit Sant'Agata Bolognese altijd heeft onderscheiden.
Elmex Glazuur Protection Professional Tandpasta heeft een unieke micro protection technologie en is klinisch bewezen. De actieve ingredienten worden direct naar het tandoppervlak vervoerd om de eerste microscopische beschadigingen wordt voorkomen.
Een hoogwaardige condensatormicrofoon met DSP-effecten, LOOPBACK-functie, en flexibele connectiviteit. Ideaal voor livestreaming met eenvoudig te bedienen mixer en modern retro-design.
Aquafresh Anti-Cariës is een 3-in-1 tandpasta voor het hele gezin met een frisse smaak en Suikerzuur Bescherming*. Dankzij fluoride beschermt Anti-Cariës tegen het suikerzuur in tandplak, de belangrijkste oorzaak van gaatjes.
Geniet van de knapperige smaak van een vers gezette toast met de BLACK+DEKER BXTOA900E broodrooster. Kies de bruiningsgraad tussen de 7 niveaus en samen met een vermogen van 900 W krijg je snel knapperige, gouden schijven.
De Sony WH-CH520 is een draadloze on-ear koptelefoon en de opvolger van de WH-CH510. De WH-CH520 is licht en compact waardoor deze makkelijk mee te nemen is. Daarnaast hebben deze headphones een indrukkende batterijcapaciteit en gaan ze maar liefst 50 uur mee!
Creëer een gezellige sfeer in huis met de Philips Hue White Ambiance GU10-spot (2-pack). Deze slimme ledlampen passen in de meeste spots en geven talloze tinten wit licht.