Weekendveiling week 44: Elektronica, persoonlijke verzorging & meer | JouwVeilingen.nl

Weekendveiling week 44: Elektronica, persoonlijke verzorging & meer

Aantal kavels: 31
Organisator: WebCreated Veilingen

03-11-2024 - 21:00 (en daarna)
Lamborghini Smart Helmet
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 8052679453986
De Smart Helmet Advanced helm van Automobili Lamborghini is de veilige keuze voor fiets- of scooterrijden, zonder af te zien van de elegantie die het bedrijf uit Sant'Agata Bolognese altijd heeft onderscheiden.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
12x Elmex Tandpasta Glazuur Protection 75 ml
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 8718951044555
Elmex Glazuur Protection Professional Tandpasta heeft een unieke micro protection technologie en is klinisch bewezen. De actieve ingredienten worden direct naar het tandoppervlak vervoerd om de eerste microscopische beschadigingen wordt voorkomen.
Yamaha AG01 USB microfoon
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 4957812677455
Een hoogwaardige condensatormicrofoon met DSP-effecten, LOOPBACK-functie, en flexibele connectiviteit. Ideaal voor livestreaming met eenvoudig te bedienen mixer en modern retro-design.
10x Aquafresh Anti Cariës tandpasta 75 ml
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 8710464122423
Aquafresh Anti-Cariës is een 3-in-1 tandpasta voor het hele gezin met een frisse smaak en Suikerzuur Bescherming*. Dankzij fluoride beschermt Anti-Cariës tegen het suikerzuur in tandplak, de belangrijkste oorzaak van gaatjes.
Black+Decker - Broodrooster roestvrijstaal - 900 W
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 8432406600096
Geniet van de knapperige smaak van een vers gezette toast met de BLACK+DEKER BXTOA900E broodrooster. Kies de bruiningsgraad tussen de 7 niveaus en samen met een vermogen van 900 W krijg je snel knapperige, gouden schijven.
Sony WH-CH520 - Draadloze on-ear koptelefoon - Wit
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 4548736142817
De Sony WH-CH520 is een draadloze on-ear koptelefoon en de opvolger van de WH-CH510. De WH-CH520 is licht en compact waardoor deze makkelijk mee te nemen is. Daarnaast hebben deze headphones een indrukkende batterijcapaciteit en gaan ze maar liefst 50 uur mee!
Philips Hue White Ambiance GU10-spot (2-pack)
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 8719514340121
Creëer een gezellige sfeer in huis met de Philips Hue White Ambiance GU10-spot (2-pack). Deze slimme ledlampen passen in de meeste spots en geven talloze tinten wit licht.
Ralph Lauren Big Pony 1 Blue for Men EdT 100 ml
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 3605972342621
Ralph Lauren The Big Pony 1 werd gelanceerd in 2010. Deze frisse, zomerse compositie bevat een mix van limoen, grapefruit en eikenhout.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd