Weekendveiling week 45 | JouwVeilingen.nl

Weekend Verzamel Veiling Week 45

Aantal kavels: 28
Organisator: WebCreated Veilingen

10-11-2024 - 20:00 (en daarna)
Lamborghini Smart Helmet
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 8052679453986
De Smart Helmet Advanced helm van Automobili Lamborghini is de veilige keuze voor fiets- of scooterrijden, zonder af te zien van de elegantie die het bedrijf uit Sant'Agata Bolognese altijd heeft onderscheiden.
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Yamaha AG01 USB microfoon
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 4957812677455
Een hoogwaardige condensatormicrofoon met DSP-effecten, LOOPBACK-functie, en flexibele connectiviteit. Ideaal voor livestreaming met eenvoudig te bedienen mixer en modern retro-design.
Yamaha AG01 USB microfoon
Yamaha AG01 USB microfoon
Ralph Lauren Big Pony 1 Blue for Men EdT 100 ml
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 3605972342621
Ralph Lauren The Big Pony 1 werd gelanceerd in 2010. Deze frisse, zomerse compositie bevat een mix van limoen, grapefruit en eikenhout.
Sony WH-CH520 - Draadloze koptelefoon - Blauw
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 4548736142862
De Sony WH-CH520 is een draadloze on-ear koptelefoon en de opvolger van de WH-CH510. De WH-CH520 is licht en compact waardoor deze makkelijk mee te nemen is. Daarnaast hebben deze headphones een indrukkende batterijcapaciteit en gaan ze maar liefst 50 uur mee!
Black+Decker - Tosti-ijzer grill - 1000 W
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: WebCreated Veilingen | EAN code: 8432406680050
Kook groenten, vlees of vis of braad gewoon sandwiches, toast of hamburgers met de Black + Decker BXGR1000E grill. Bereid het ontbijt, maaltijden en diners met slechts één apparaat snel en gezond.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd