Zondag Veiling 2 Juni | JouwVeilingen.nl

Zondag Veiling 2 Juni

Aantal kavels: 44
Organisator: JouwVeilingen B.V.

02-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Stofzuiger Elektrische Dweilkop van Sqyg
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Handelsbrein | EAN code: 7633774530812
Geschikt voor Dyson zuigkracht Dyson Stofzuiger Elektrische Dweilkop Accessoires
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
AMZCHEF - Draagbare inductiekookplaat Blauw
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Swing Scooter for Kids met LED Wielen
Nieuw
Elektrische Nat Droog Dweil
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Handelsbrein | EAN code: 8720872070223
Elektrische Nat Droog Dweilen Hoofd Voor Dyson V7 V8 V10 V11 Snoerloze Stofzuiger Accessoires Met Water Tank Mop Pads
Sierlijk Vloerkleed 200 x 300
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: PrijsFixer | EAN code:
Met dit grote vloerkleed van maar liefst 2 x 3 meter brengt u wat kleur in uw woonkamer. Voelt lekker zacht aan uw voeten.
Nieuw
Elektrische tandenborstel
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Deal4Real | EAN code:
Opzoek naar een elektrische tandenborstel? Zoek dan geen seconde verder. De elektrische tandenborstel van PHYLIAN heeft een batterijduur van 60 dagen en dankzij de 8 borstelkoppen kun je 2 jaar zonder iets te vervangen fluitend je tandenpoetsen.
Retour
Huawei Band 4 - Activity Tracker
1
Nieuw
Hi-Spec Gereedschapsset voor Kinderen
ECHT GEREEDSCHAP VOOR DE JONGE BEGINNERS: Deze gereedschappen, afkomstig uit gereedschapssets voor volwassenen, zijn zorgvuldig gekozen voor kinderen. Alles wat nodig is om te hameren, schroeven, grijpen, meten en markeren NB. Bij voorkeur geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar, onder toezicht van een...
Nieuw
twv.€30,- Multi Support Hoofdkussen - 50x60
Het kussen is gevuld met 100% traagschuim vlokken. Door het traagschuim vormt het kussen zich naar de natuurlijke vorm van hoofd en nek en zorgt hierdoor voor een perfecte ondersteuning. Tevens is het kussen opschud baar zodat u het in u eigen positie kunt vormen voor een optimale lighouding.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd