Electronica en Meer Veiling | JouwVeilingen.nl

Electronica en Meer Veiling

Aantal kavels: 30
Organisator: VJ Trading

28-04-2024 - 20:00 (en daarna)
Grote partij Codage Paris artikelen twv €275,-
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
​Leuke producten voor o.a. uzelf, een ander of om door te verkopen.​
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Draadloze handstofzuiger, 2 in 1 autostofzuiger
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
2 in 1 autostofzuiger, 80000Pa draadloze handstofzuiger sterke zuigkracht, autostofzuiger draadloos oplaadbaar, mini-autostofzuiger.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Dashcam Dual Camera 2.4 inch Scherm– Full HD 1080p
Houd uw ogen op de weg en laat de dashcam het werk voor u doen. De dashcam geeft u een veilig gevoel op de weg en zorgt ervoor dat u botsingen of aanrijdingen op beeld hebt staan! De Dashcam isdaarnaast voorzien van vele opties, zoals nachtvisie, G-sensor, parkeer monitor en loop recording.
18L Roestvrijstalen RVS vuilnisbak - Zilver Grijs
Op zoek naar een prullenbak die niet alleen functioneel is, maar ook een stijlvolle toevoeging vormt aan jouw interieur? Dan is onze RVS Pedaal Prullenbak van 18 liter de perfecte keuze! Deze prachtige afvalbak is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal en combineert duurzaamheid met een strak en ei...
Retour
Technaxx IP-beveiligingscamera Twv €75,-
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4260358123042
180° panoramische kijkhoek voor een optimaal overzicht binnenshuis. Grote 180° panoramische kijkhoek HD-videoresolutie Bewegingsdetectie tot ~10m met automatische opname 4 IR-LED's voor optimaal nachtzicht Alarmfunctie (push-melding) op uw Smartphone & Tablet PC
Toolset Voor Mobiele Telefoons Staal Zwart 11-deli
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 5410329689377
Start de reparatie van jouw mobiele telefoon volledig uitgerust met deze toolset van Velleman. De set bestaat uit een houder, de opzetstukken van Phillips van 1,5 mm en 2,0 mm, de sleufkoppen van 1,5 mm en 2,0 mm, de sterren: T4, T5, T6 en de Pentalobe in de maten 0.8, 1.2 en 1.6. Zo ben je optimaal...
12x Elmex Tandpasta Glazuur Protection 75 ml
Openingsbod: € 15,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 8718951044555
Elmex Tandpasta Glazuur Protection Tandpasta Elmex Glazuur Protection Professional Tandpasta heeft een unieke micro protection technologie en is klinisch bewezen. De actieve ingredienten worden direct naar het tandoppervlak vervoerd om de eerste microscopische beschadigingen wordt voorkomen. Er word...
Leuke Face & Body Paint Set
Zie foto's voor meer informatie.
LED Lamp - Rechargeable Touch Dimming Table Lamp
Super handig!
Greenmouse powerbank, 5.000 mAh, zwart
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 8719689554088
5000 mAh Ondersteunt USB-A, Ligthning, Micro-USB en USB-C Kleur: zwart
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 5,95

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd