Houd uw ogen op de weg en laat de dashcam het werk voor u doen. De dashcam geeft u een veilig gevoel op de weg en zorgt ervoor dat u botsingen of aanrijdingen op beeld hebt staan! De Dashcam isdaarnaast voorzien van vele opties, zoals nachtvisie, G-sensor, parkeer monitor en loop recording.
Op zoek naar een prullenbak die niet alleen functioneel is, maar ook een stijlvolle toevoeging vormt aan jouw interieur? Dan is onze RVS Pedaal Prullenbak van 18 liter de perfecte keuze! Deze prachtige afvalbak is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal en combineert duurzaamheid met een strak en ei...
180° panoramische kijkhoek voor een optimaal overzicht binnenshuis.
Grote 180° panoramische kijkhoek
HD-videoresolutie
Bewegingsdetectie tot ~10m met automatische opname
4 IR-LED's voor optimaal nachtzicht
Alarmfunctie (push-melding) op uw Smartphone & Tablet PC
Start de reparatie van jouw mobiele telefoon volledig uitgerust met deze toolset van Velleman. De set bestaat uit een houder, de opzetstukken van Phillips van 1,5 mm en 2,0 mm, de sleufkoppen van 1,5 mm en 2,0 mm, de sterren: T4, T5, T6 en de Pentalobe in de maten 0.8, 1.2 en 1.6. Zo ben je optimaal...
Elmex Tandpasta Glazuur Protection Tandpasta Elmex Glazuur Protection Professional Tandpasta heeft een unieke micro protection technologie en is klinisch bewezen. De actieve ingredienten worden direct naar het tandoppervlak vervoerd om de eerste microscopische beschadigingen wordt voorkomen. Er word...