Plaats bod
Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
1 biedingen - 19x bekeken
4K@25FPS, Superhelder & Vloeiend: Deze 4K UHD-camera neemt video op met 25 frames/sec met een prachtig gezichtsveld (horizontaal: 88°, verticaal: 46°), waardoor je ultrascherpe details en video's met vloeiende bewegingen te zien krijgt.
Krachtige Bewegingsspots: De ingebouwde schijnwerpers worden door beweging geactiveerd of je kunt ze zelf in- of uitschakelen, waardoor uje nachtzicht in kleur krijgt of als een krachtig afschrikmiddel voor indringers kunt gebruiken.
Pan-Tilt Automatisch Volgen: Bedien de camera om 355° te draaien en 90° te kantelen met een instelbare snelheid om alle hoeken te bekijken. Stel het monitorpunt en de presets in (max. 64 op de Reolink-app, max. 32 op de Reolink-client) om meer te richten op de gebieden die jij zelf belangrijk vindt.
Slimme Detectie van Personen/Voertuigen/Huisdieren: Deze camera is slimmer dan je denkt en je kunt zonder abonnement mensen, auto's en huisdieren detecteren. Pas de bewegingsdetectiezone en gevoeligheid aan om valse meldingen te beperken en stel privacymaskers in om je privacy te beschermen.
Bouw Je Beveiligingssysteem: Deze beveiligingscamera ondersteunt tot 256 GB microSD-kaartopslag, dus je werkt veilig en handig. Je kunt Reolink PoE-camera's aansluiten op een Reolink NVR om je eigen bedrijfs-/thuisbeveiligingssysteem te bouwen.