Klassieke gameconsole - HD gaming via HDMI - € 8,- | JouwVeilingen.nl
  • Klassieke gameconsole - HD gaming via HDMI
€ --
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
0 biedingen - 17x bekeken

  • Voeg deze bestelling samen met onze andere kavels waar deze tekst bij staat om verzendkosten te besparen!

Herontdek het plezier van retro-gamen met RetroArcade, de ultieme gameconsole boordevol alle geliefde klassiekers uit je jeugd. Of je nu heimwee hebt naar Mario Kart, Pac-Man of Street Fighter, nu kun je altijd en overal van deze tijdloze games genieten, met vrienden en familie.

Belangrijkste kenmerken:

✔️ High Definition-gaming ervaring: sluit RetroArcade via HDMI aan op je tv, computer of projector voor scherpe 4K HD-graphics die je favoriete games tot leven brengen.

✔️ Draadloze dubbele 2.4G-gamepads: Geniet van naadloze gamesessies met vrienden en familie met behulp van de meegeleverde draadloze gamepads. Eenvoudig en praktisch, ze verbeteren jouw game-ervaring met comfort en precisie.

✔️ Uitgebreide gamebibliotheek: Duik in een uitgebreide collectie klassieke games die vooraf zijn geladen op RetroArcade. Met duizenden games om uit te kiezen, is er voor ieders gamevoorkeuren iets te vinden.