Aantal kavels: 22

01-04-2024 - 20:00 (en daarna)
Amazon​ E-reader Kindle Voyage Wifi NM460GZ
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon​ E-reader Kindle Voyage Wifi NM460GZ. Met de Kindle Voyage lijkt het net alsof u van echt papier leest dankzij het zeer hoge resolutie E Ink-scherm met achtergrondverlichting. De 6-inch eReader heeft een resolutie van 1430...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Zonnebril Prada SPR01V
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Zonnebril Prada SPR01V.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Zonnebril Versace Medusa Biggie Model 4361
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Zonnebril Versace Medusa Biggie Model 4361.
Amazon Kindle 6 " E-reader 4 GB Wi-Fi SY69JL
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle 6 "eReader 4 GB Wi-Fi SY69JL. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
E-reader Sony PRS-T3 WiFi Zwart
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze E-reader Sony PRS-T3 WiFi Zwart
Amazon Kindle 6 " E-reader 4 GB Wi-Fi SY69JL Wit
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle 6 "eReader 4 GB Wi-Fi SY69JL Wit. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Amazon Kindle wp63gw E-reader 4GB WIFI 7e G
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle wp63gw E-reader 4GB WIFI 7e Generatie​. Zit niets bij, ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 3,95
Mitone Wireless Speaker Summer Bluetooth
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Mitone Wireless Speaker Summer Bluetooth. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Gen M8S26G Groe
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Gen M8S26G Groen. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel. Bestaat de mogelijkheid dat er alleen via Amazon boeken op gezet kan worden.
Amazon Fire HD 10 Tablet, 10.1" 7th Generatie Rood
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 10 Tablet, 10.1" 7th Generatie Rood. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd