High Value Electronica Veiling iBOOD | JouwVeilingen.nl

High Value Electronica Veiling o.a APPLE

Aantal kavels: 147
Organisator: iBOOD Stock Sale

30-03-2024 - 20:00 (en daarna)
CK REVEAL WOMAN EDP 100 ML SPRAY
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 3607342816855
Calvin Klein Reveal Eau de Parfum is een sensuele oriëntaalse geur voor vrouwen. Een geur die je mee laat dromen naar een zomerse zonsondergang.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Yamaha - TW-E5B In-ear Headphones Black
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 4957812673990
De Yamaha TW-E5B Draadloze Oordopjes in blauw bieden hoogwaardig geluid en moderne technologie in een compact ontwerp. De Bluetooth maakt het eenvoudig om te verbinding met de oordopjes, en de aanraakbediening maakt het makkelijk om muziek te regelen. Geniet urenlang van muziek dankzij de lange batt...
Veho Mode MD-2 retro DAB and FM
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 5060594761034
De Veho MD-2 is een retro draadloze speaker met ingebouwde DAB-radio. De draagriem en de krachtige oplaadbare lithium-ionbatterij maken hem draagbaar en dus geschikt voor alle buitengelegenheden. De MD-2 heeft 90 voorkeurzenders; 50 DAB- en 40 FM-zenders.
Nordval - SW103 Smartwatch Zwart
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 8720256145424
Philips TAT8506 True Wireless In-ear headphones
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 4895229118560
Met de Philips TAT8506 luister je altijd en overal naar je favoriete muziek zonder gestoord te worden. Deze noise-cancelling koptelefoon garandeert goed geluid, een lange accuduur en een mooi design. Daarmee blijf je genieten.
PowerVision S1 with MagneticCarMount EN Black
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 6970820830986
Philips True Wireless In-ear headphones Black
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 4895229118041
Met de Philips TAT8506BK luister je altijd en overal naar je favoriete muziek zonder gestoord te worden. Deze noise-cancelling koptelefoon garandeert goed geluid, een lange accuduur en een mooi design. Daarmee blijf je genieten.
Skagen SKW3017 dameshorloge
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 4064092095999
Dit trendy dames Skagen SKW3017 horloge beschikt over een quartz uurwerk en een prachtige zilverkleurige band. De kleur van de rond kast van dit dameshorloge is rosekleurig. Het glas van dit horloge is gemaakt
Nura NuraBuds True Wireless Noise Cancelling
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 0810009030737

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd