iBOOD High Value Veiling September | JouwVeilingen.nl

iBOOD High Value Veiling September

Aantal kavels: 34
Organisator: JouwVeilingen B.V.

05-10-2024 - 20:00 (en daarna)
Apple Silicone Loop voor de Apple AirTag
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 194252749517
Ben jij in het bezit van een Apple AirTag? Met deze Silicone Loop van Apple bevestig jij de AirTag gemakkelijk aan bijvoorbeeld een sleutelbos of koffer. Op deze manier raak je deze niet meer kwijt! De case heeft een buigbare strap om de case ergens aan vast te maken en is gemaakt van flexibel silic...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Sylvania START ECO DOWNLIGHT 165 950LM
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 5410288541037
Veho ZB-4NEB Bluetooth wireless Headphones
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 5060594761379
Dompel jezelf onder in de wereld van audio met de Veho ZB-4 NEB draadloze hoofdtelefoon. Met drivers van 44 mm levert deze hoofdtelefoon een krachtig geluid met helderheid en bas. Met Bluetooth v5.3 kunt u moeiteloos verbinding maken met uw apparaten en genieten van draadloze vrijheid. De 500 mAh-ba...
Woox Smart LED-lamp | E27 | RGB + CCT
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 8435606703581
Geniet van het prachtige licht in alle RGB + CCT kleuren en creeer een lekkersfeertjein huis. Een smart home start metverlichting. Jekunt jeverlichting op afstand bedienen, waar jeook bent.Dit betekent dat de lichten je thuis verwelkomen of automatisch uitgaan als je weggaat. Stel de lampen zo...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd