Hennesschel Veilingen Diverse Goederen Magazijn #2# | JouwVeilingen.nl
klantenservice

Magazijn Veiling Diverse Goederen #2#

Aantal kavels: 20

06-10-2025 - 20:00 (en daarna)
Carpoint Monteurshoes Canvas
Carpoint Monteurshoes Canvas. Deze stoelhoes is speciaal gemaakt voor monteurs en werklieden. Hij beschermt de originele bekleding onder andere tegen vuil en vet, echter is deze monteurshoes niet vloeistofbestendig.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
DecoTime 6+6+6 = 18 pcs Complete Creative Set
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code: 8717438476636
DecoTime 6+6+6 = 18 pcs Complete Creative Set. De set bestaat uit 18 onderdelen, en elk van hen is zorgvuldig ontworpen om de hoogste kwaliteit en gebruikscomfort te garanderen. De set bestaat uit 6 pennen, 6 markers en 6 dubbele markeerstiften, allemaal in prachtige pastelkleuren.
Klein Partijtje Cosmetica Persoonlijke Verzorging
Klein Partijtje Cosmetica Persoonlijke Verzorging. Zie de foto voor details en baseer daar uw bod op.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
DecoTime Decoratieve Stempels 2 sets 16 stuks
DecoTime Decoratieve Stempels 2 sets 16 stuks. Creëer unieke, creatieve ontwerpen met een set kleurrijke DecoTime-stempels! Met een vierzijdig ontwerp zijn de ponsen handig en handig in gebruik. Gemaakt van hoogwaardige materialen, gaan de stempels lang mee. Esthetische verpakking en universele ont...
The Grinch Bath Fizzer Set With Fruity Scents Brui
The Grinch Bath Fizzer Set With Fruity Scents Bruisbadtabletten Grinch 8 stuks 320 g. Elke bruisbadtablet heeft een fruitige geur. Met het iconische Grinch-motief. Maak uw bad aangenamer! Deze bruistabletten zorgen voor kleurrijke bubbels en ruiken heerlijk.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Esperanza 10 mm Krultang
Esperanza 10 mm Krultang. Maak mooie, kleine, spiraalachtige krullen met deze krultang met een diameter van 10 mm. Dankzij de keramische coating creëer je binnen enkele minuten prachtige krullen die langdurig in model blijven. De krullen blijven perfect zitten, ongeacht het feest, festival of avondj...
Decoratieve Lichtketting 10LED-slinger op Batterij
Decoratieve Lichtketting 10LED-slinger op Batterijen. Een decoratieve lichtketting is een subtiele toets die een warme, gezellige sfeer in elk interieur zal brengen. Uitgerust met 10 delicate, warmwitte LED's, omsloten door elegante glazen bollen met een diameter van 5 cm, creëert het een unieke, ro...
Tontarelli Fresh System Mok met Handvat 0,64 L
Tontarelli Fresh System Mok met Handvat 0,64 L. Hij heeft een inhoud van 0,64 liter, waardoor hij ideaal is voor het bewaren van warme of koude dranken. De mokvorm van de container maakt het gemakkelijk om hem vast te houden en uit te drinken. Het is ontworpen met dubbelwandige isolatie, waardoor uw...
Remington D1500 Reishaardroger Inklapbare Reisföhn
Remington D1500 Reishaardroger Inklapbare Reisföhn 2000 Watt. Ga op reis en neem mee... De inklapbare Reishaardroger van Remington. Waar je ook geen gaat, deze compacte haardroger past in elke tas. Met 2000 Watt en de smalle blaasmond + diffuser heb je alles in huis om op reis goed verzorgd de deur...
Rubi Lijmkam 12mm 45 graden Lijmspaan
Rubi Lijmkam 12mm 45 graden Lijmspaan. Een Rubi lijmkam 12mm wordt gebruikt voor het verlijmen van vloertegels van bijvoorbeeld 60 x 60 cm. Deze lijmkam heeft een schuine vertanding van 45 graden. Dit heeft als voordeel dat de lijmspaan makkelijk haaks op de te verlijmen tegel geplaatst kan worden....

Veiling agenda

Geen veilingen gevonden.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd