Velvet Dekbedovertrek Blauw 2 Persoons 200 x 200/2 - € 9,- | JouwVeilingen.nl

Velvet Dekbedovertrek Blauw 2 Persoons 200 x 200/2

  • Velvet Dekbedovertrek Blauw 2 Persoons 200 x 200/2
€ 9,-
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
9 biedingen - 4x bekeken

Velvet Dekbedovertrek Blauw 2 Persoons 200 x 200/220 cm. Zorg voor een goede nachtrust met dit elegante fluwelen dekbedovertrek van Velvet Couture. Geef je slaapkamer een extra luxueuze uitstraling met dit prachtige fluwelen dekbedovertrekset. Foto van internet wijkt wat af, verpakking beschadigd.