McGregor Basic T-Shirt Duopack XL Wit - € 6,- | JouwVeilingen.nl
  • McGregor Basic T-Shirt Duopack XL Wit
€ 6,-
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
4 biedingen - 1x bekeken

Iedere man heeft basic T-shirts nodig en het liefst deze prachtige exemplaren van McGregor.

Daarom scoor je er vandaag in één klap twee!

Topkwaliteit katoen

Deze shirts zijn gemaakt van 100% topkwaliteit katoen. Hierdoor zijn ze superzacht en ademend. Heerlijk om te dragen, ook als ondershirt.

Zo loop je er altijd fatsoenlijk bij, ook als je jouw pullover uittrekt.

Fijne pasvorm

De T-shirts hebben een regular fit en zitten dus iets ruimer. Wil je dat het T-shirt mooi aansluit op je (gespierde) lichaam? Bestel dan een maatje kleiner.

Met McGregor weet je wat je in huis haalt: kwaliteit! Wees dus slim en scoor er meteen zes in het zwart en zes in het wit. Je hebt ze nodig!