Aantal kavels: 33

06-05-2024 - 20:00 (en daarna)
Amazone Fire 5e Generatie Tablet 8 GB Paars
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazone Fire 5e Generatie Tablet 8 GB Paars. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Anker PowerPort III 65W 2-poorts USB-C oplader
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Anker PowerPort III 65W 2-poorts USB-C oplader. compacte voeding met snellaadvermogen, compatibel met MacBook Pro/Air, iPad Pro, Galaxy S20/S10, Dell XPS 13, Note 20/10+, iPhone 13/12, PixelWord geleverd zoals op de foto, zit niet...
Sony WF-C500 Volledig Draadloze Oordopjes Zwart
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Sony WF-C500 Volledig Draadloze Oordopjes Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij. Vrt
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Gen M8S26G Groe
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Gen M8S26G Groen. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel. Bestaat de mogelijkheid dat er alleen via Amazon boeken op gezet kan worden.
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Gen M8S26G Blau
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9th Gen M8S26G Blauw. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel. Bestaat de mogelijkheid dat er alleen via Amazon boeken op gezet kan worden.
Tablet Amazon Fire Hd 6 "4th Gen 8 GB
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Fire Hd 6 "4th Gen 8 GB. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Tracer Studio PRO Microphone
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tracer Studio PRO Microphone. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Draagbaar Flash Translator T8 + 96 Talen
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Draagbaar Flash Translator T8 + 96 Talen. Word geleverd zoals op de foto`s, zit niets bij. Draagbaar apparaat voor het vertalen van spraaktalen, hoge nauwkeurigheid, realtime, 96 talen, tweerichtingsverkeer
Amazone Fire 5e Generatie Tablet 8 GB Blauw
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazone Fire 5e Generatie Tablet 8 GB Blauw. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
TP-Link M7350 Mifi Router 4G LTE
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze TP-Link M7350 Mifi Router 4G LTE. Word geleverd zoals op de foto`s, zit niets bij.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd