Aantal kavels: 33

06-05-2024 - 20:00 (en daarna)
AGPTEK A19X MP3-speler met Bluetooth 5.3
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze AGPTEK A19X MP3-speler met Bluetooth 5.3. Word geleverd zoals op de foto`s, zit niets bij. met FM-radio, Voice Recorder, ingebouwd 32 GB
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
JBL Wave 200 TWS True Wireless In Ear oordopjes
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze JBL Wave 200 TWS True Wireless In Ear oordopjes. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Mitone Wireless Speaker Summer Bluetooth
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Mitone Wireless Speaker Summer Bluetooth. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd