Schiphol Luchthaven Gevonden Voorwerpen Veiling

Aantal kavels: 33

02-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Amazon Fire 7 Tablet 9th Generatie Blauw
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire 7 Tablet 9th Generatie Blauw. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
E-reader Kindle Model DO1100 6 inch Scherm Zwart
Op Luchthavens worden dagelijks tal van voorwerpen gevonden en in beslag genomen. Deze kavel omvat een, van de gevonden voorwerpen op Schiphol afkomstige E-reader Kindle Model DO 1100 6 inch scherm Zwart. Zonder USB Oplaadkabel. .
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Amazon Kindle 6 " E-reader 4 GB Wi-Fi SY69JL
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle 6 "eReader 4 GB Wi-Fi SY69JL. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 5th Gen SV98LN
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 5th Gen SV98LN. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Amazon Fire HD 8 Plus-Tablet Grijs
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Fire HD 8 Plus-Tablet Grijs. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
E-reader Kindle Model DO1100 6 inch Scherm
Op Luchthavens worden dagelijks tal van voorwerpen gevonden en in beslag genomen. Deze kavel omvat een, van de gevonden voorwerpen op Schiphol afkomstige E-reader Kindle Model DO 1100 6 inch scherm. Zonder USB Oplaadkabel. .
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 5th Gen SV98LN Oran
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 5th Gen SV98LN Oranje. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
2x Draadloze Dasspeld Microfoon - voor o.a iPHONE
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 54665654645546
Op zoek naar een draadloze dasspeld microfoon voor jouw iPhone? Zoek niet verder! De BeastRockz draadloze lavalier microfoon is de perfecte keuze voor jou. Maak de beste LIVE content voor je SOCIALS en neem professionele interviews op.
Amazon Kindle Fire HD 3e Generatie Tablet
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Fire HD 3e Generatie Tablet. Zit geen oplaad kabel bij. Word geleverd zoals op de foto`s.
Tablet Amazon Kindle Fire HD 8, 8e Generatie

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd