Partij 30x Schattig Beertje Briefpapier Set
Schattig Beertje Briefpapier - 10 Brieven - 10 Enveloppen - Mapje met Briefpapier - Brieven Schrijven
Een mooie brief schrijven is vanaf nu makkelijker gedaan dan gezegd met dit prachtige briefpapier met een beren opdruk.
U ontvangt een overdoos met 30 sets van 10x Briefpapier met 10 enveloppen.