Partij 30x Schattig Beertje Briefpapier Set - € 30,- | JouwVeilingen.nl
  • Partij 30x Schattig Beertje Briefpapier Set
€ --
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
0 biedingen - 1x bekeken

Partij 30x Schattig Beertje Briefpapier Set

Schattig Beertje Briefpapier - 10 Brieven - 10 Enveloppen - Mapje met Briefpapier - Brieven Schrijven

Een mooie brief schrijven is vanaf nu makkelijker gedaan dan gezegd met dit prachtige briefpapier met een beren opdruk.

U ontvangt een overdoos met 30 sets van 10x Briefpapier met 10 enveloppen.