Zondag Veiling 30 Juni | JouwVeilingen.nl

Zondag Veiling 30 Juni

Aantal kavels: 14
Organisator: JouwVeilingen B.V.

30-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Hi-Spec Gereedschapsset voor Kinderen
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: PrijsFixer | EAN code:
ECHT GEREEDSCHAP VOOR DE JONGE BEGINNERS: Deze gereedschappen, afkomstig uit gereedschapssets voor volwassenen, zijn zorgvuldig gekozen voor kinderen. Alles wat nodig is om te hameren, schroeven, grijpen, meten en markeren NB. Bij voorkeur geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar, onder toezicht van een...
Nieuw
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
B.K.Licht 1503 - LED Frame Plafondlamp - twv €60
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4057722008513
​Onze LED plafondlampen zijn een praktische keuze omdat ze worden geleverd met efficiënte LED-printplaten en klaar zijn voor onmiddellijk gebruik. Het is niet nodig een aparte gloeilamp te kopen. Zij zorgen voor een aangename en gelijkmatige verlichting van uw woonruimte.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
1x Damesarmband (3)
Afkomstig uit een winkelbeëindiging veilen we deze fraaie armband. Zie foto's voor details.
Nieuw
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,95
1x Damesarmband (2)
Nieuw

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd