KANARS Karaf & Whisky 4 Glazen set van 5 - € 1,- | JouwVeilingen.nl
  • KANARS Karaf & Whisky 4 Glazen set van 5
€ 1,-
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
1 biedingen - 5x bekeken

KANARS Karaf & Whisky Glazen, 750ml Fles met 4 320ml Whisky Glazen voor Scotch, Martini, Whisky, Cognac, Crystal Decanter, Mooie Geschenkdoos (beschadigd), Set van 5. Niet verantwoordelijk voor schade onderweg.

  • Maak je glaswerk collectie compleet met deze kristallen whisky karaf set. De set bestaat uit een tijdloze karaf van 750 ml en 4 verfijnde kristallen whiskyglazen van 320 ml, allemaal met klassieke elegantie.
  • Drankjes zullen zeker echt worden genoten wanneer deze elegante kan alcoholische dranken wordt geserveerd in ouderwetse glazen die meesterlijk zijn ontworpen in een prachtig klassiek ontwerp met kenmerkende kristalheldere reflecterende lichtdetails.
  • Perfect voor officiële recepties en dagelijks gebruik; Serveer en grill je meest geliefde whisky, bourbon en whisky in stijl met deze wijnkaraf op een housewarming, bruiloft of pensioenfeest.
  • SIP 100% loodvrij met gesloten vuisten, wetende dat uw favoriete drankje niet met lood zit zoals andere whiskyglazen van lage kwaliteit. Geef je whisky het respect dat hem toekomt door hem in een glas te gieten dat je profiel up-to-date houdt met alle smaak van de alcoholen.
  • KANARS De whiskyset is een majestueus cadeau dat bij elke stijl past. Met eenvoudig handen afwassen of onderhoud van de vaatwasser, zal deze whiskyglasset zeker een dierbare erfenis zijn die goed wordt herinnerd.