Elektronica Overstock en Retouren Veiling | JouwVeilingen.nl

Elektronica Overstock en Retouren Veiling

Aantal kavels: 35
Organisator: VJ Trading

21-06-2024 - 20:15 (en daarna)
Partij 144 stuks Uitschuifbare BBQ-vork twv €2440!
Openingsbod: € 144,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Vleesvork van RVS met uitschuif knop om het vlees van de vork af te duwen. Ideaal voor de BBQ.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 13,90
2 Stuks Multifunctionele Autostoel Gap Filler
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
【Hoogwaardige materialen】: hoogwaardig leer spuitgieten, verfijnde afwerking en stijlvolle en mooie autostoelopeningen maken het interieur van je auto stijlvol. Wij besteden aandacht aan de praktische bruikbaarheid en veiligheid van onze producten.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Fresh 'n Rebel - Flow - In-ear headphones
Compact, licht en kleurrijk! De Flow in-ear hoofdtelefoon is het perfecte accessoire om wat muziek toe te voegen aan je dagelijks leven. Vind de perfecte flow en geniet van je muziek.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 5,95
Partij 25x AX201NGW WiFi Card twv €625,-
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
​AX201NGW draadloze kaart is alleen voor Windows 10, 64-bit *, Google Chrome OS *, Linux * (Linux moet 5.2 kernel systeem boven)
Pallet Packaging Banding Tensioning Tool
Openingsbod: € 20,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
​Poly PP Omsnoeringsset: De banderolleerbandset is gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal en is duurzaam en stevig genoeg voor een lange levensduur. U kunt veel spanning in de bandspanner creëren, perfect voor de opslag van pallets en zware bundels.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd