BaByliss Krultang - € 4,- | JouwVeilingen.nl
  • BaByliss Krultang
  • BaByliss Krultang
€ 4,-
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
4 biedingen - 2x bekeken

De BaByliss C319E krultang met een diameter van 19 mm is uitgerust met een geavanceerd verwarmingssysteem. Deze keramische regelbare krultang bereikt een temperatuur van 180°C en is snel op temperatuur. De opwarm tijd bedraagt maar 60 seconden. Zo maak je prachtige krullen met een langdurig resultaat. Creëer op eenvoudige wijze veel verschillende soorten krullen voor een prachtige look.

Verpakking beschadigd