G.SKILL Z5i Mini-ITX PC Behuizing - € 37,- | JouwVeilingen.nl
  • G.SKILL Z5i Mini-ITX PC Behuizing
€ 37,-
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
3 biedingen - 4x bekeken

De G.SKILL Z5i Mini-ITX PC Behuizing is een unieke mini itx behuizing van G-Skill. Met de 2 glazen deuren van 4mm dik is overal makkelijk bij te komen en blijft het toch een prachtig mooi en vooral compact systeem.

G.SKILL Z5i Mini-ITX
Mini-itx behuizing
Voor mini-itx moederborden
Ondersteund tot 330mm grafische kaarten
2x Gehard glazen deuren curved 4mm dik
Exclusief afgebeelde hardware
Afmetingen: (lxbxh) 307.5 x 190 x 417.5mm
Inclusief montagemateriaal
Inclusief pci-e extension kabel
Exclusief vereiste SFX voeding (iets kleiner als normaal)

Nieuw in open verpakking

Dit product kan worden samengevoegd met andere veilingen van Mayooos om verzendkosten te besparen.